Winning Wizards za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka100
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy5
 • JokeryNie
 • RozproszenieNie
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.25 - 20
 • Gry bonusoweNie
Winning Wizards za darmo

Okazuje się, że magikom również nie jest obce nic, co ludzkie. One również potrafią być bardzo ryzykowne i lubią próbować szczęścia. Przynajmniej jeden taki czarodziej czeka na Ciebie w slocie Winning Wizards. Ciekawi mnie tylko, czy używają tajemnej wiedzy, eliksirów i zaklęć, aby ograniczyć swoje szczęście?

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Winning Wizards

Winning Wizards to darmowy 5-bębnowy automat do gry wyprodukowany przez firmę Microgaming. Ma pięć linii, a na każdą z nich można postawić od dwudziestu pięciu centów do dwudziestu dolarów (na przykładzie kasyna online Spin Palace). Całkowita stawka za jeden obrót osiąga sto dolarów. Automat do gry Winning Wizards podobny do klasycznych slotów, w którym brakuje specjalnych znaków, rund bonusowych, ryzykownych gier i darmowych obrotów. Jednak ich brak jest z nawiązką rekompensowany przez wysokie wskaźniki różnych kombinacji (x1000, x1500, x2500, x5000, a nawet x10 000). Tak więc duże płatności nie są tu rzadkością. Zwycięskie kombinacje są tworzone z trzech (w przypadku dwóch najmłodszych symboli - dwóch) lub więcej takich samych obrazów na aktywnej linii i sąsiednich bębnach. Kombinacja może rozpocząć się od pierwszego bębna, jak również od piątego w przeciwnym kierunku. Grając na automacie Winning Wizards podwojenie wypłaty jest niemożliwe.

Wideo recenzja Kreatorzy wygranych

Winning Wizards online slot: Symbole Wild, Scatter

W Winning Wizards slot zobaczysz magika z oczami płonącymi z podniecenia, jego laskę, księgę zaklęć, butelkę magicznego eliksiru, złoty pierścień z rubinem i nominał kart do gry, stylizowane złote starożytne litery i cyfry. W automacie Winning Wizards nie ma żadnych znaków specjalnych.

Gry bonusowe Winning Wizards

W grze Winning Wizards nie ma tematycznych gier bonusowych.

Jackpoty

W grze Winning Wizards nie ma progresywnych jackpotów.

Jak mogę grać w Winning Wizards? (Interface)

W kasynach online Spin Palace i kilku innych instytucjach będziesz mógł pobrać automat Winning Wizards za darmo z rosyjskojęzycznym interfejsem. Pomoże Ci to zrozumieć sterowanie i zasady gry.

Wniosek

Nie myśl, że brak różnorodnych opcji sprawia, że gra na slocie Winning Wizards jest monotonna i nudna. Najważniejszą rzeczą dla każdego amatora slotów są częste wypłaty, a tutaj jest wszystko w porządku. Mimo że linii jest tylko pięć, kombinacje tworzą się bardzo często, ponieważ mogą zaczynać się nie tylko od pierwszego, ale i od piątego bębna. Co więcej, kilka kombinacji może pochwalić się przyzwoitymi kursami, więc masz wszelkie szanse, aby zarobić niezły wynik.