Wings of Gold za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentPlaytech
 • Maksymalna stawka400
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.2 - 20
 • Gry bonusoweNie
Wings of Gold za darmo

Nowy darmowy automat do gry Wings of Gold został opracowany przez Playtech dla wszystkich fanów lotnictwa. Jest to spektakularny video slot z unikalną funkcją Xtra Win i innymi interesującymi opcjami. Jeśli naprawdę kochasz samoloty i wszystko, co z nimi związane, ta gra jest dla Ciebie. Niektórym może przypominać słynny wieloczęściowy film Pensacola: Wings of Gold, choć oczywiście nie jest mu poświęcony.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Wings of Gold slot

W pięciobębnowym slocie Wings of Gold znajduje się dwadzieścia linii, których liczbę możesz ustawić wedle własnego uznania. W kasynie Tropez możesz postawić od dwudziestu centów do dwudziestu euro na każdą linię. Tak więc w tej instytucji można grać na automacie po stawce, która sięga czterystu euro. Automat Wings of Gold oferuje darmowe obroty, funkcję Xtra Win, darmowe obroty i rundę bonusową. W slocie nie ma gry z mnożnikiem wypłat. Funkcja Xtra Win jest aktywowana poprzez kliknięcie na logo w prawym górnym rogu ekranu. Jest ona możliwa tylko w przypadku gry na wszystkich dwudziestu liniach. Kiedy funkcja ta zostanie aktywowana, zakład gracza wzrasta o 50% przy zachowaniu tych samych szans na wygraną. Jednakże symbole Wild stają się rozszerzalne. Scatter są wypłacane w wysokości nowego całkowitego zakładu. Wygrywające kombinacje to identyczne symbole umieszczone obok siebie na aktywnej linii i sąsiednich bębnach, zaczynając od pierwszego. Muszą być co najmniej dwa lub trzy (w zależności od rodzaju symbolu). Wypłata jest obliczana poprzez pomnożenie współczynnika kombinacji przez stawkę za linię. Maksymalny współczynnik wynosi x5000. Tylko najwyższa kombinacja na każdej linii jest wypłacana.

Wings of Gold online slot: symbole Wild, Scatter

Na ekranie Wings of Gold zobaczysz obrazy różnych samolotów, pilota i dziewczynę w czapce. Istnieją również nominały kart od dziewiątek do asów. Symbolami specjalnymi są Wild (pilot) i Scatter (logo Wings of Gold). Scatter płaci niezależnie od jego położenia na ekranie. Trzy, cztery lub pięć takich symboli w dowolnej pozycji daje wygraną w wysokości czterech, dwudziestu lub stu zakładów. Trzy lub więcej Scatterów uruchamia grę bonusową, w której rozgrywane są darmowe obroty. Wild może pojawić się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie, więc nie może samodzielnie tworzyć kombinacji. Jego rolą jest zastępowanie innych symboli (z wyjątkiem Scatter). Podczas darmowych obrotów staje się on rozszerzalny i podwaja wygrane za kombinacje, w których bierze udział. Kiedy funkcja Xtra Win jest aktywna, symbol Wild zawsze się rozszerza.

Gry bonusowe Wings of Gold

W rundzie bonusowej, użytkownik musi najpierw wybrać jeden z trzech medali. Wtedy dowie się, ile darmowych obrotów mu przysługuje. W slocie Wings of Gold nie ma żadnej gry tematycznej.

Jackpoty

W grze Wings of Gold nie ma progresywnego jackpota.

Jak mogę grać w Wings of Gold? (Interface)

Możesz pobrać nowy automat Wings of Gold z rosyjskojęzycznym interfejsem, który ułatwi Ci zrozumienie zasad gry. Tabela wypłat jest również przetłumaczona na język rosyjski. Nie ma więc sensu opisywać szczegółów dotyczących przycisków maszyny. Po aktywacji funkcji Xtra Win zmienia się kolor tła. Gra ma możliwość uruchomienia bębnów w trybie automatycznym.

Wniosek

Wings of Gold to niezły slot, który powinien przypaść do gustu wszystkim graczom, którzy interesują się lotnictwem. Nie wiemy, czy przewaga kasyna wbudowana w maszynę zmienia się, gdy uruchamiasz Xtra Win, więc nie możemy dać Ci żadnych wskazówek, jak w nią grać. Oczywiście, nie jest to najlepszy model Playtech, ale na pewno znajdzie swoich fanów.