Victorian Villain za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka62
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy243
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 0.50
 • Gry bonusoweTak
Victorian Villain za darmo

Nowy darmowy automat Victorian Villain zaprasza Cię do wzięcia udziału w śledztwie dotyczącym zbrodni popełnionej w Londynie epoki wiktoriańskiej. Poszukiwanie wskazówek w ciemnych uliczkach stolicy Wielkiej Brytanii nie jest łatwym zadaniem. Jeśli jednak będziesz miał szczęście, zostaniesz sowicie wynagrodzony za swoje wysiłki.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Victorian Villain

Victorian Villain to pięciobębnowy automat do gry od Microgaming, który nie ma zwykłych linii. Wypłacalne kombinacje są tworzone z identycznych symboli znajdujących się na sąsiednich bębnach, w tym na pierwszym z lewej. Na spin dozwolone umieścić od dwudziestu pięciu centów do sześćdziesięciu dwóch i pół dolarów (na przykład Roxy Palace Casino). Video slot Victorian Villain posiada specjalne symbole i zaprasza użytkowników do rywalizacji o prawo do udziału w darmowych obrotach z mnożnikami wypłat. Klienci nie mają możliwości gry na automacie dla mnożników wygranych.

Victorian Villain Online Slot: Symbole Wild, Scatter

W slocie Victorian Villain znajdziemy policjanta, złoczyńcę, dziewczynę detektywa i piękną damę ubraną w wiktoriańskie stroje. Na bębnach znajdują się również nominały kart do gry od dziewiątki do asa. Symbolami specjalnymi są Wild (logo Victorian Villain), Scatter 1 (niebieska czaszka i Bonus) oraz Scatter 2 (Search for Clues). Joker nie płaci osobno, ale zastępuje inne symbole (z wyjątkiem obu Scatterów), aby pomóc w tworzeniu kombinacji. Pojawia się on tylko na środkowych trzech bębnach. Scatter 1 płaci na dowolnej pozycji i uruchamia darmowe spiny. Jeśli Scatter 1 pojawi się jednocześnie na pierwszym, drugim i trzecim bębnie, uruchomione zostaną darmowe obroty. Gracz wybiera jedną z trzech opcji przed rozpoczęciem darmowych obrotów:

 • Pięć obrotów z mnożnikiem x10
 • Dziesięć obrotów z mnożnikiem x5
 • Piętnaście obrotów z mnożnikiem x3

Podczas tych obrotów obowiązuje zakład z ostatniej rundy gry. Powtórne wystąpienie trzech Scatter 1 na właściwych bębnach dodaje kolejne pięć darmowych obrotów. Scatter 2 również płaci niezależnie od lokalizacji. Jeśli trzy z tych symboli pojawią się na trzecim, czwartym i piątym bębnie, rozpoczyna się gra bonusowa.

Gry bonusowe Victorian Villain

W rundzie bonusowej na slocie Victorian Villain, która odbywa się na dodatkowym ekranie, będziesz musiał szukać wskazówek, wybierając po kolei przedmioty w pokoju. Dadzą Ci one różne wypłaty. Jeśli pojawi się słowo Collect, gra zostanie zakończona z zachowaniem Twoich wygranych. Możesz również zakwalifikować się do gry bonusowej podczas darmowych obrotów.

Jackpoty

W slocie Victorian Villain nie ma progresywnego jackpota.

Jak się gra w Victorian Villain? (Interface)

Stali czytelnicy embswarsaw.com są dobrze zaznajomieni z automatami Microgaming, więc nie trzeba im tłumaczyć, do czego służą elementy sterujące rozgrywką. Jednak interfejs Victorian Villain jest tak logiczny i intuicyjny, że każdy początkujący gracz będzie w stanie go zrozumieć. Pod bębnami znajduje się linia informacyjna, w której wyszczególnione są kombinacje wypłat i pojawiają się inne przydatne dane. W ustawieniach można włączyć szybki obrót lub wyciszyć dźwięki. Saldo może być wyświetlane w monetach lub kredytach. Gra posiada również automatyczną licytację i dwa tryby panelu sterowania: normalny i ekspercki (z dodatkowymi przyciskami).

Wniosek

Automat do gry Victorian Villain zapada w pamięć dzięki stylowej grafice, oryginalnej ścieżce dźwiękowej, darmowym obrotom i grze bonusowej. Nie będziemy twierdzić, że jest to najlepszy video slot wydany przez Microgaming. Nie mamy jednak wątpliwości, że przypadnie on do gustu wielu użytkownikom, a my polecamy go wszystkim miłośnikom nowoczesnych modeli z wieloma opcjami.