The Mummy za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentPlaytech
 • Maksymalna stawka25
 • Maksymalne mnożenie10000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.05 - 1
 • Gry bonusoweTak
The Mummy za darmo

W 1999 roku Steve Sommers wyreżyserował znakomity film przygodowy The Mummy, w którym główne role zagrali Brendan Fraser i Rachel Weisz. W 2008 roku wyreżyserował również sequel, The Mummy Returns. Natomiast trzecia część, "The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor", została nakręcona przez Roba Cohena, a Steve Sommers pełnił rolę producenta. Ich fabuł nie trzeba przedstawiać, bo są one dobrze znane wszystkim kinomanom. Warto raczej przedstawić Ci slot The Mummy firmy Playtech, który oparty jest na pierwszej części kinowego hitu.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot The Mummy

The Mummy to darmowy automat do gry z pięcioma bębnami i dwudziestoma pięcioma liniami. Użytkownik może postawić od pięciu centów do jednego dolara na każdą z nich. Oznacza to, że całkowity zakład na spin osiąga dwadzieścia pięć dolarów. Slot posiada tematyczną grę bonusową, różne funkcje, które są ujawniane stopniowo, specjalne symbole i inne opcje. Wygrane są przyznawane za kombinacje dwóch (w niektórych przypadkach trzech) lub więcej takich samych symboli. Muszą one znajdować się na aktywnej linii, jak również na sąsiednich bębnach, zaczynając od pierwszego. Wygrana jest równa stawce za linię pomnożonej przez specjalny współczynnik z tabeli (do x10000). Symbole scatter tworzą kombinacje i są wypłacane według odrębnych zasad. Gra na automacie na podwojenie wygranej jest niemożliwa.

The Mummy online slot: symbole Wild, Scatter

The Mummy slot doskonale oddaje atmosferę filmu The Mummy dzięki symbolom na bębnach, które są w jakiś sposób związane z fabułą filmu. Można tu zobaczyć głównych bohaterów i różne charakterystyczne przedmioty (sarkofagi, księgi, rewolwery, żuki skarabeusze i tak dalej). Dziki jest wizerunek mumii. Symbole te nie tworzą samodzielnie kombinacji, ale mogą zastąpić inne obrazki (z wyjątkiem specjalnych), jeśli znajdą się w odpowiednim miejscu i mogą pomóc w wygranej. Scatter jest znakiem towarowym logo The Mummy. Symbole te są wypłacane niezależnie od liczby aktywnych linii i ich położenia na ekranie. Trzy, cztery lub pięć Scatterów w dowolnej pozycji wygrywa cztery, dwadzieścia lub sto pięćdziesiąt zakładów. W momencie aktywacji specjalnych funkcji, symbole te zyskują nowe funkcje, a nawet odpowiedniki.

Gry bonusowe The Mummy

Gra bonusowa w The Mummy nazywa się Lost City Adventure. Jest on losowo uruchamiany i może otworzyć się na dodatkowym ekranie po każdym obrocie. Tutaj musisz otworzyć pudełka jedno po drugim, otrzymując nagrody o różnych rozmiarach. Jedna z nich kryje w sobie specjalną funkcję, która jest aktywna do końca bieżącej sesji gry. Gdy go znajdziesz, gra bonusowa zostanie zakończona, a logo tej funkcji pojawi się w odpowiednim polu. Jeśli ponownie uruchomisz automat The Mummy, będziesz musiał ponownie aktywować wszystkie funkcje. Są to Mummy Respin, Expanding Mummy, Scarab Attack, Collapsing Reels, Mummy Power, Bonus Symbol i Free Games Symbol. Szczegółowe wyjaśnienie funkcji można znaleźć w zasadach gry.

Jackpoty

W grze The Mummy nie ma progresywnych jackpotów.

Jak grać w The Mummy? (Interface)

Niektóre kasyna online pozwalają na pobranie automatu The Mummy z interfejsem w języku rosyjskim (w tym z zasadami). To znacznie ułatwi proces poznawania gry. Panel kontrolny znajduje się pod bębnami, a na prawo od nich znajdują się komórki, w których widnieją loga funkcji aktywowanych przez gracza. W slocie The Mummy możliwe jest włączenie automatycznego trybu gry.

Wniosek

Bez wątpienia automat The Mummy zadowoli wszystkich fanów filmu fabularnego o tym samym tytule, ale ciekawy temat nie jest bynajmniej jego jedyną zaletą. Ma bardzo kolorowy design, wspaniałą grafikę, przyjazny dla użytkownika interfejs, ale przede wszystkim uderzające funkcje specjalne, które są stopniowo aktywowane w trakcie gry. Jest szalenie wciągająca, zwłaszcza gdy grasz po raz pierwszy, bo chcesz doświadczyć wszystkich funkcji na żywo.