The Money Drop za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentEndemol
 • Maksymalna stawka200
 • Procent wypłat (RTP)94.03%
 • Maksymalne mnożenie1000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 10
 • Gry bonusoweTak
The Money Drop za darmo

Darmowy automat Endemol The Money Drop opowiada o słynnym programie telewizyjnym, który odniósł i nadal odnosi sukces w kilku krajach na całym świecie, gdzie jest prezentowany pod różnymi nazwami. Nie będziemy opisywać zasad teleturnieju. Jeśli zdecydujesz się obejrzeć ten program, nie będzie zbyt trudne do zrozumienia ich w locie. My jednak przejdziemy od razu do naszej recenzji video slotu The Money Drop, przygotowanej dla Was przez embswarsaw.com.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot The Money Drop

The Money Drop to pięciobębnowy video slot z dwudziestoma liniami i trzema rzędami symboli na ekranie. Możesz grać na tym automacie z dowolną liczbą aktywnych linii aż do dwudziestu. Ten model posiada specjalne symbole, tematyczne rundy bonusowe i inne funkcje. Zakład na pojedynczą linię w automacie The Money Drop może wynosić od jednego centa do dziesięciu dolarów (na przykładzie kasyna Unibet). Maksymalny zakład na rundę wynosi dwieście dolarów. Płatne kombinacje są tworzone w video slocie The Money Drop z kilku identycznych znaków. Obrazki powinny wypaść w rzędzie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Jak zwykle, tylko najbardziej wartościowa kombinacja na każdej linii jest uznawana za wygraną. Aby obliczyć wypłatę, współczynnik kombinacji jest mnożony przez stawkę za linię. W automacie The Money Drop maksymalny mnożnik kombinacji wynosi x2500. Całkowita wypłata za obrót znajduje się od razu na koncie użytkownika, ponieważ nie ma tu gry z kursami. Teoretyczna wypłata w automacie The Money Drop, deklarowana przez producenta modelu, wynosi 94,03%.

Zrzuty ekranu z Falling Money

The Money Drop online slot : Symbole Wild, Scatter

Wszystkie obrazy, które można zobaczyć na ekranie video slotu The Money Drop są tematycznie związane z programem telewizyjnym. Symbole specjalne w grze The Money Drop to Wild (złoty lub srebrny napis Wild), The Money Drop Bonus (logo gry) oraz Security Pass Bonus (złota karta z tym napisem).Wild - Złoty Wild pojawia się tylko na trzecim bębnie. Gdy pojawią się na dowolnej pozycji, cztery jokery są losowo wybierane, aby stać się Srebrnym Dzikiem i mogą samodzielnie tworzyć dzikie kombinacje, jak również łączyć się z innymi dzikimi symbolami. The Money Drop Bonus - Trzy z tych symboli, które pojawiają się na pierwszym, trzecim i piątym bębnie w tym samym czasie (nie pojawiają się na żadnych innych bębnach), rozpoczynają rundę The Money Drop Bonus. Ich jednoczesne pojawienie się na ekranie uruchamia grę bonusową Security Pass.

Gry bonusowe w The Money Drop

Jak już zdążyłeś się zorientować, w automacie The Money Drop występują dwie rundy bonusowe: The Money Drop - Tutaj weźmiesz udział w niemal prawdziwym pokazie The Money Drop. Będziesz musiał zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, które będą leżeć na lukach w pakietach. Dowiedz się samemu o szczegółach. Security Pass - Będziesz musiał kliknąć na spadające zwitki pieniędzy, aby dowiedzieć się, ile darmowych obrotów Ci przysługuje i jaki dodatkowy mnożnik będzie z tym związany. Następnie rozpoczną się darmowe spiny, w których gra będzie się toczyć według aktualnego zakładu, ale będą one wykonywane przez kasyno. Można je rozszerzyć.

Jackpoty

Automat do gry Money Drop nie posiada progresywnego jackpota.

Jak grać w The Money Drop? (Interface)

Video slot Money Drop jest zrusyfikowany, więc łatwo jest zapoznać się z jego zasadami i interfejsem. Tłumaczenie na język rosyjski jest wysokiej jakości. Wszystkie napisy na ekranie, okna dialogowe i sekcja pomocy są dostępne w języku rosyjskim.W grze The Money Drop jest kilka ustawień. Można jedynie wyłączyć muzykę w tle i akompaniament dźwiękowy, a także wybrać rozmiar ekranu. Sekcja pomocy jest bardzo szczegółowa. W The Money Drop video slot będziesz mógł grać bezpośrednio w swojej przeglądarce, więc nie będziesz musiał pobierać automatu.

Wniosek

Oczywiście tematyka video slotu The Money Drop zainteresuje tylko fanów popularnego teleturnieju, któremu ten model jest poświęcony. Dla reszty z nas, to raczej nie będzie ekscytujące. Jednak zestaw funkcji tego modelu jest naprawdę niezły: dwie rundy bonusowe, niezwykłe znaki specjalne, darmowe spiny i wiele więcej. Grafika maszyny The Money Drop jest dość prosta, ale panel sterowania jest wygodny. Oczywiście cieszymy się, że istnieje pełne tłumaczenie na język rosyjski.