The Alchemist za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalne mnożenie2000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Gry bonusoweTak
The Alchemist za darmo

Historycy twierdzą, że alchemia jako zjawisko sięga czasów starożytnych, ale jej największy rozkwit przypadł na okres średniowiecza, kiedy to ta pseudonauka stała się niezwykle rozpowszechniona. Łączyła prymitywne, przyrodnicze wyobrażenia o otaczającym świecie z poglądami na temat człowieka i społeczeństwa.

Głównym celem wszystkich alchemików było odnalezienie tzw. kamienia filozoficznego (nazwy mogły być różne), który rzekomo mógł zamienić każdy metal w złoto lub srebro. Ponadto wierzono, że jest w stanie wyleczyć ludzi z chorób, dać im życie wieczne i tak dalej. Nie trzeba dodawać, że żaden alchemik nigdy nie zdołał wyprodukować takiego kamienia, który jest niczym więcej niż fikcją.

Średniowiecze czy naukowcy czy szarlatani poświęcili darmowemu automatowi The Alchemist (nie mylić z automatem "Alchemist" od GloboTech), który jest opracowany i wydany przez słynną firmę Novomatic. Portal embswarsaw.com przedstawia Wam swoją recenzję.

Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot The Alchemist

The Alchemist to slot wideo z pięcioma bębnami i dwudziestoma liniami. Automat może być grany na pięciu, dziesięciu lub dwudziestu liniach. Zakłady na każdą z nich przyjmowane są zgodnie z przedziałami, które są określone przez zasady każdego indywidualnego kasyna. Slot wideo Alchemist posiada specjalne symbole, darmowe rundy, ryzykowną grę z podwajaniem i kilka innych opcji. Zwycięskie kombinacje w grze The Alchemist są tworzone z dwóch (na niektórych obrazkach - trzech) lub więcej takich samych symboli. Muszą one znajdować się obok siebie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Wypłata jest obliczana na podstawie zakładu na linię. Jest on mnożony przez współczynnik kombinacji. Maksymalna wartość to x2000. Wyjątki są wyjaśnione poniżej. Na każdej linii może znajdować się tylko jedna płatna kombinacja. Taki jest ten najwyższy. Wypłaty otrzymane za dany obrót są sumowane. Można je następnie przelać na konto lub zaryzykować tę kwotę w grze o podwojenie. Tutaj musisz odgadnąć kolor karty. Poprawna odpowiedź podwaja wygraną. Nieprawidłowy oznacza utratę pieniędzy. Nie ma marginesu na błąd, a liczba udanych prób z rzędu może być ograniczona przez zasady kasyna.

Online Slot The Alchemist: Symbole Wild, Scatter

Automat The Alchemist opowiada o alchemii, ale główny bohater przypomina raczej czarodzieja z bajki. Symbole przedstawione na bębnach wyglądają jak zaczerpnięte z powieści fantasy. Zobaczysz smoka, sowę na książkach, kolby z miksturami i inne podobne obrazy. W grze Alchemist znajdują się również karty do gry w różnych kolorach, od dziesiątki do asa. Postaciami specjalnymi w grze głównej jest jedna - magiczna księga, łącząca w sobie Wild i Scatter. Zastępuje on każdy inny obrazek i tworzy kombinacje niezależnie od miejsca na ekranie. Trzy, cztery lub pięć takich symboli uruchamia również dziesięć, dwanaście lub piętnaście darmowych obrotów za aktualną stawkę. Podczas tych rund, złoty symbol może pojawić się na ekranie i rozszerzyć się na cały bęben. Obroty mogą zostać przedłużone.

Gry bonusowe w The Alchemist

Niektóre z kombinacji przewidzianych przez zasady gry The Alchemist oferują nie tylko wygrane, ale także prawo do zakręcenia analogiem koła fortuny, na którym można zdobyć dodatkowe nagrody. Liczba dostępnych wyzwalaczy jest przedstawiona w tabeli kursów.

Jackpoty

W grze The Alchemist nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać w Alchemika? (Interface)

Jeśli musisz pobrać automat The Alchemist w języku angielskim, być może przydadzą Ci się nasze wskazówki, jak korzystać z najważniejszych części interfejsu: Ważne informacje o grze pojawiają się na pasku informacyjnym. W The Alchemist możesz wyciszyć dźwięk i rozwinąć okno do pełnego ekranu. Nie ma żadnych innych ustawień użytkownika.

 • Start - aby rozpocząć nowy obrót
 • Linie - podaj liczbę aktywnych linii
 • Bet/Line - wybierz zakład na linię
 • Zakład - wielkość całkowitego zakładu
 • Kredyt - kwota na koncie gracza
 • Tabela wypłat - zobacz tabelę kursów
 • Gamble - gra o podwojenie
 • Autoplay - aktywuj tryb autoplay
 • Odbierz - przekazanie płatności na rachunek

Wniosek

W porównaniu z innymi video slotami Novomatic, The Alchemist robi dobre wrażenie. Chociaż nie może się pochwalić oszałamiającą grafiką, niektóre elementy rozgrywki wydają się być bardzo ekscytujące i niekonwencjonalne. Wskaźniki wypłat nie są najwyższe, ale są całkiem do przyjęcia. Dlatego zalecamy, abyś przyjrzał się bliżej slotowi wideo The Alchemist.