Star Trek: Red Alert za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentWms gaming
 • Maksymalna stawka105
 • Procent wypłat (RTP)96%
 • Tak
Star Trek: Red Alert za darmo

WMS Gaming kontynuuje wydawanie ekskluzywnych darmowych automatów do gry poświęconych legendarnej serii Star Trek. Jeden z video slotów z tej serii nosi nazwę Star Trek: Red Alert.

Fanom Star Treka nie trzeba chyba tłumaczyć, co oznacza termin "czerwony alarm". Ale bez obaw: w tym przypadku nie ma powodu, by obawiać się zagrożenia. Wystarczy odpalić video slot i liczyć na to, że fortuna pomoże Ci podbić galaktykę.

Zagraj w Star Trek: Red Alert slot

Automat do gry Star Trek: Red Alert posiada dwadzieścia pięć stale aktywnych linii i pięć bębnów. Minimum trzydzieści pięć centów może być postawione na spin (jeden cent na linię plus dziesięć centów tzw. bonus bet). Maksymalny zakład na rundę wynosi sto pięć euro. Gra na maszynie do gier Star Trek: Red Alert jest szczególnie interesująca z powodu obecności specjalnych postaci, tematycznej rundy bonusowej, darmowych obrotów, systemu gromadzenia medali, otwierania dostępu do nowych funkcji i innych opcji. Wygrywające kombinacje w Star Trek: Red Alert video slot to kolejno położone obrazy tego samego typu znajdujące się na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Wypłata jest określana przez pomnożenie współczynnika kombinacji (do x1500) przez zakład liniowy.Na każdej linii wygrane są tylko dla najstarszej kombinacji. Wszystkie wypłaty są sumowane i pojawiają się na koncie gracza natychmiast po zakończeniu obrotu. Według twórców Star Trek: Red Alert video slot, teoretyczny zwrot z automatu wynosi 96%.

Screenshoty z gry Star Trek: Red Alert

Star Trek: Red Alert online slot: symbole Wild, Scatter

Rola bohaterów gry przedstawionych na bębnach Star Trek: Red Alert, wykonują zdjęcia bohaterów serialu telewizyjnego i różnych obiektów związanych z tematem slotu wideo. Niektóre symbole są wyposażone w dodatkowe funkcje. Jest to Wild (logo Star Trek) i Feature (odpowiedni napis). Wild jest godny uwagi ze względu na fakt, że zastępuje, jeśli to konieczne, każdy inny obrazek, z wyjątkiem Feature.Feature jest wypłacany w dowolnej pozycji na ekranie. Ponadto, trzy lub więcej takich symboli uruchamia grę bonusową Red Alert.

Star Trek: Red Alert gry bonusowe

Rundy bonusowe w Star Trek: Red Alert można odkryć w trakcie gry. Szczegółowy opis zająłby zbyt wiele miejsca, więc powstrzymamy się od niego. Ponadto, gry bonusowe maszyny jest intuicyjny, więc można dowiedzieć się ich w miarę postępów. Przygotuj się na prawdziwą bitwę kosmiczną i darmowe spiny, zbieraj medale i odkrywaj nowe możliwości. Uwierzcie mi, ten automat do gry kryje w sobie wiele oryginalnych funkcji.

Jackpoty

W Star Trek: Red Alert video slot nie ma progresywnego jackpota.

Jak mogę zagrać w Star Trek: Red Alert? (Interface)

Star Trek: Red Alert nie jest dostępny w języku rosyjskim, więc możesz chcieć sprawdzić nasze wskazówki dotyczące funkcji interfejsu: Ten model działa w wersji flash, więc nie ma potrzeby pobierania automatu. W ustawieniach można wyłączyć dźwięk i ustawić opcje trybu automatycznego. Star Trek: Red Alert posiada dwa rodzaje panelu kontrolnego, które są przełączane za pomocą przycisków w lewym dolnym rogu ekranu.

 • Spin - rozpocznij nowy spin
 • Linie - liczba linii wypłat
 • Tabela wypłat - Otwórz tabelę kursów
 • Auto Play - włączanie trybu automatycznego odtwarzania
 • Zakład fabularny - Wielkość zakładu bonusowego
 • Bet/Line - wybierz zakład na linię
 • Zakład ogółem
 • Wygrana - wypłata za jeden obrót
 • Opcje - otwórz ustawienia użytkownika

Wniosek

Star Trek: Red Alert to niezrównany automat do gry dla fanów serii Star Trek, ale nie powinieneś go odrzucać tylko dlatego, że nie jesteś jednym z nich. Video slot ma wiele zalet, które czynią go interesującym dla wielu fanów hazardu online. To jest po prostu niesamowita runda bonusowa. Więc śmiało, podbijajcie galaktykę!