Star Nova za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka10000
 • Procent wypłat (RTP)95%
 • Maksymalne mnożenie250 : 1
 • Data wydania02.2017
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy10
 • JokeryTak
 • RozproszenieNie
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię4 - 1000
 • Gry bonusoweNie
Star Nova za darmo

Nowa gra hazardowa online Star Nova od Novomatic to bezpretensjonalny model z klejnotami na kosmicznym tle. Ma nieskomplikowane zasady, z zaledwie kilkoma lub trzema odstępstwami od klasycznych reguł. Recenzenci embswarsaw.com przetestowali maszynę i opisali jej możliwości w szczegółowym artykule.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Star Nova slot

Wideo slot New Star ma pięć bębnów z różnymi obrazkami, które ustawione są w trzech rzędach. Możesz grać na maszynie na jednej do dziesięciu aktywnych linii, stawiając na nie równe zakłady. Limity powinny być wyjaśnione bezpośrednio w kasynie, ponieważ mogą się one różnić w zależności od instytucji. Zestaw funkcji oferowanych przez Star Nova składa się z regularnych i specjalnych obrazów, gier podwajających oraz darmowych re-spinów. Podstawowe symbole tworzą wygrywające kombinacje tylko na zaangażowanych pasach. Potrzebujesz trzech, czterech lub pięciu takich samych elementów, które muszą być ułożone w ciągły łańcuch od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Pod uwagę brana jest tylko najdłuższa sekwencja w każdym wierszu. Aby określić wysokość wypłaty na linię mnożona jest przez specjalny współczynnik przypisany do danej kombinacji. W Star Nova kursy wahają się od x5 do x250. Z kilkoma wariantami utworzonymi na różnych liniach, kredyty są podsumowywane. Nie możesz od razu wypłacić pieniędzy na konto i spróbować szczęścia w grze na podwojenie. Tutaj musisz odgadnąć kolor karty. Przy odrobinie szczęścia wygrana zostanie podwojona. Jeśli fortuna się od Ciebie odwróci, przegrywasz zakład. Z losowania można się wypisać na każdym etapie. W przepisach określone są maksymalne limity. Poniższa recenzja automatu do gry Star Nova omawia różne rodzaje symboli i opcje bonusowe.

Zrzuty ekranu z New Star

Star Nova online slot: symbole Wild, Scatter

Pięć różnokolorowych klejnotów, napis BAR na tle płonącej gwiazdy i czerwona siódemka w meteorycie to standardowe obrazy, które działają zgodnie z ogólnymi zasadami. Są one prezentowane na bębnach w paskach, dzięki czemu mogą okresowo zajmować całe kolumny lub cały ekran. Elementem szczególnym w Star Nova jest jeden: Tabela pokazuje wypłaty za możliwe kombinacje, biorąc pod uwagę zakład.

 • Wild (jasna gwiazda) pojawia się na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Nie wypłaca samodzielnie, a jedynie zastępuje inne symbole w łańcuchach. Pojawiając się w dowolnej komórce, joker rozciąga się na całą kolumnę. Dodatkowo, uruchamia on ponowne obroty.

Gry bonusowe Star Nova

Następnie kilka słów o nagrodach, jakie oferuje ten slot: Szczegółowy opis darmowych obrotów można znaleźć w sekcji pomocy, która jest dołączona do gry.

 • Respin - Kiedy joker rozszerza się i zajmuje kolumnę, wszystkie uprawnione wypłaty są przyznawane w pierwszej kolejności. Ten bęben jest wtedy nieruchomy, a pozostałe obracają się ponownie za darmo. Zakład pozostaje bez zmian. Jeśli pojawi się nowy Dziki, wszystko się powtarza.

Jackpoty

W grze Star Nova nie ma skumulowanego jackpota Novomatic.

Jak mogę grać w Star Nova? (Interface)

Twórcy zastosowali w urządzeniu standardowy panel sterowania, który mogliście już widzieć w dziesiątkach ostatnich nowości tej marki. Zauważ, że gra jest dostępna w różnych językach, w tym rosyjskim. Możesz wybrać liczbę linii i stawkę za pasek. Umożliwia pracę kołowrotków w trybie ręcznym i automatycznym. Tabela składa się z dwóch stron z potencjalnymi wypłatami i ogólnymi zasadami. Istnieje dodatkowa pomoc. Dostosowywane parametry pozwalają na regulację dźwięku i rozmiaru ekranu. Autoplay rozpoczyna się przed wyłączeniem bez dodatkowych opcji. Nie ma potrzeby instalowania programu Star Nova. Slot działa w trybie flash.

Wniosek

Jak wspomniano powyżej, maszyna ma proste zasady, które można zrozumieć w ciągu kilku sekund testów. Najciekawsze funkcje to rozszerzające się jokery z obrotami. Zwróć uwagę na dość wysoki poziom zmienności w modelu i niezbyt imponującą stopę zwrotu.