Snow Queen za darmo

Informacje podstawowe
  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentAlfaplay
  • Progresywny jackpotNie
  • Liczba bębnów5
  • Liczba wierszy20
  • JokeryTak
  • RozproszenieTak
  • Gra na równych zasadachTak
  • Postaw na linię0.05 - 1
  • Gry bonusoweNie
Snow Queen za darmo

Kto z nas nie czytał lub nie słuchał w dzieciństwie "Królowej Śniegu" genialnego Hansa Christiana Andersena? Historię chłopca Kaia porwanego przez Królową Śniegu i jego dzielnej siostry Gerdy, która nie bała się wyruszyć w długą podróż, by go uratować, znają niemal wszyscy. Alfaplay, który jest znany z tematycznych slotów, wydał automat do gry oparty na tej opowieści o tej samej nazwie. Jeśli chcesz odzyskać atmosferę dzieciństwa łącząc ją z hazardem, slot Snow Queen czeka na Ciebie.

Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Królowa Śniegu

Snow Queen to automat do gry od Alfaplay z pięcioma bębnami, dwudziestoma liniami wypłat, symbolami Wild i Scatter, grą bonusową na osobnym ekranie, grą z podwójną wygraną i darmowymi obrotami. Kombinacja jest wygrywającą kombinacją i płaci zgodnie z tabelą kursów, jeśli składa się z co najmniej dwóch lub trzech takich samych symboli na tej samej linii, zaczynając od pierwszego bębna (wyjątkiem są tylko niektóre symbole specjalne). Maksymalna wygrana (x2000) jest należna za pięć symboli wild na tej samej linii. Każdą wygraną, uzyskaną w wyniku udanego obrotu, można próbować powiększyć w grze na podwojenie. Dzieje się to na osobnym ekranie, na którym dwóch identycznie ubranych chłopców stoi tyłem do Ciebie. Będziesz musiał zgadnąć, który z nich to Kai. Jeśli dokonasz właściwego wyboru, Twoja wygrana zostanie podwojona. Jeśli się mylisz, tracisz pieniądze postawione na linii. Możesz zgadywać tylko dziesięć razy z rzędu, ale jeśli Ci się uda, wygrywasz 512 razy. Pamiętaj, że nie masz marginesu na błąd. Jeśli wchodzisz do gry ryzyka, możesz ją przerwać dopiero po dokonaniu wyboru.

Slot online Królowa Śniegu: symbole Wild, Scatter

Na bębnach automatu Królowa Śniegu zobaczysz wszystkie główne postacie z bajki "Królowa Śniegu". Są to oczywiście Kai, Gerda i sama Królowa Śniegu, a także renifery, czarownica, rozbójnik, książę i księżniczka oraz kruk. Dodatkowo na jednym ze zdjęć widać lodowy zamek. Kai, oczarowany przez królową i siny od zimna, jest symbolem wild i może zastąpić prawie każdy inny obrazek wymagany do stworzenia maksymalnej wygrywającej kombinacji. Jeśli na ekranie znajduje się od dwóch do pięciu zdjęć z dobrą wróżką, całkowita stawka gracza wzrasta kilkakrotnie (od trzech do dwudziestu pięciu). Trzy wizerunki Królowej Śniegu w saniach, grające rolę symboli Scatter, uruchamiają siedem darmowych obrotów z trzykrotnym zwiększeniem wygranej. Aby to zrobić, muszą one pojawić się w dowolnej pozycji, niezależnie od liczby aktywnych linii. Gerda, idąca z wiatrem w kierunku zamku, jest symbolem bonusowym, który uruchamia grę bonusową na osobnym ekranie.

Gry bonusowe Królowa Śniegu

Gra bonusowa Single Screen rozpoczyna się w slocie Snow Queen po pojawieniu się trzech do pięciu symboli bonusowych na aktywnej linii. W tej rundzie znajdziesz się w lodowym pomieszczeniu z kilkoma kryształami otaczającymi zamarzniętego Kaia. Rozbijając je jeden po drugim, zwiększysz swoją wygraną. Jeśli jednak się pomylisz, gra bonusowa zakończy się wraz z zapisaniem Twojego osiągnięcia.

Jackpoty

W automacie Królowa Śniegu nie ma progresywnych jackpotów. Maksymalna wygrana wynosi 2.000 zakładów za pięć symboli Wild na aktywnej linii.

Jak zagrać Królową Śniegu? (Interface)

Nawet niedoświadczony gracz będzie w stanie zrozumieć działanie tego slotu. Jeśli jesteś już zaznajomiony z maszynami Alfaplay, wszystko tutaj będzie dla Ciebie znajome. Wysokość zakładu na linię oraz liczbę linii wypłat określa się poprzez naciśnięcie plusa lub minusa w polach Bet i Lines. Przycisk Spin uruchamia bębny, Gamble otwiera grę, aby podwoić wygraną, Maxbet pozwala ustawić maksymalną stawkę za jednym razem, Paytable pokazuje tabelę wypłat, a Auto pozwala aktywować tryb automatyczny z wieloma ustawieniami. Wygląd automatu Królowa Śniegu nie rozczarowuje, ale też nie zaskakuje. Jasne kolory, prosta animacja, prymitywny dźwięk, który na szczęście można wyłączyć.

Wniosek

Czy tęsknisz za bajką o Królowej Śniegu? Wtedy slot Snow Queen jest właśnie dla Ciebie, ponieważ dobrze oddaje atmosferę tej historii. Jeśli szukasz automatu do gry z wysokiej jakości grafiką i ekscytującą rozgrywką, być może zechcesz przyjrzeć się produktom bardziej uznanych producentów oprogramowania dla kasyn online.