Shamrockers za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentIgt
 • Maksymalna stawka2000
 • Procent wypłat (RTP)96.2%
 • Maksymalne mnożenie500 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Slot 3DTak
 • Postaw na linię1 - 100
 • Gry bonusoweTak
Shamrockers za darmo

Każdego roku w Dzień Świętego Patryka, który jest tak czczony w Irlandii, wielu deweloperów automatów do gry w kasynie online stara się wypuścić nowy automat do gry poświęcony irlandzkim legendom i kulturze w ogóle. To święto prawdopodobnie przyczyniło się do tego, że rudobrody mężczyzna w zielonym garniturze i cylindrze stał się jedną z najbardziej popularnych postaci w hazardzie online. Tak, mówimy o leprechaunów, które są przedmiotem dziesiątków gier hazardowych.

Ta recenzja będzie również mówić o podobnym automacie do gry. Jest to nowość od IGT o nazwie Shamrockers. Swoją drogą, pomysł, by pobawić się słowem "shamrock" w nazwie, kojarząc je z muzyką rockową, też nie jest nowy (przeczytajcie np. recenzję Shamrock 'n' Roll).

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Shamrockers

"Cloverrockers" to darmowy automat do gry z pięcioma bębnami, piętnastoma symbolami na ekranie i dwudziestoma zawsze aktywnymi liniami, które przyjmują równe zakłady w następującym zakresie: 1, 2, 3, 5, 10, 20, 30, 50 lub 100 monet (określ ich nominał bezpośrednio w kasynie). Okazuje się, że spin jest brany od dwudziestu żetonów do dwóch tysięcy.Biorąc pod uwagę zestaw funkcji oferowanych w slocie, powinniśmy zauważyć obecność prostych i specjalnych obrazów, darmowe obroty ze specjalnymi funkcjami, a także kilka dodatkowych opcji nagród (przeczytaj o nich więcej poniżej).Podstawowe obrazy są potrzebne do gry, aby utworzyć zaangażowane dwadzieścia pasm płatnych kombinacji. Za takie uważa się ciągłe łańcuchy trzech, czterech lub pięciu identycznych elementów, zaczynając od pierwszego bębna po lewej stronie. Jak zwykle, wygrane są naliczane tylko dla najbardziej wartościowych sekwencji na każdym pasku.Wypłaty są standardowe dla większości modeli sposób: stawka dokonana na jednej linii, pomnożona przez współczynnik kombinacji, określone w tabeli zasad specjalnych. Waha się ona od x1 do x500. Często w jednej rundzie znajduje się kilka takich łańcuchów. W Shamrockers nie ma gry z równymi szansami na ryzyko, więc wszystkie pieniądze są natychmiast wypłacane na konto. Teoretyczna stopa zwrotu waha się od 92,19% do 96,2%. Wyjątki od zasad i właściwości nagród są omówione poniżej.

Zrzuty ekranu z Cloverrockers

Shamrockers online slot: Symbole Wild, Scatter

Ten model przedstawia cztery krasnoludki, które stworzyły prawdziwy zespół rockowy. Główny wokalista działa jako Elvis Presley, a oni również mają uroczą dziewczynę perkusista, gitarzysta i skrzypek.Oprócz tych postaci, gra Cloverrockers wykorzystuje nominały kart od dziesięciu do asa w odpowiednim stylu. Zdjęcia mogą być ułożone w długie pasy i zajmować całe kolumny od góry do dołu. W Shamrockers występują również dwa specjalne symbole, którymi są Wild (liść koniczyny) i Bonus (bilet na koncert). Poniżej opisano cechy tych elementów: We wszystkich freespinach członkowie zespołu rockowego pojawiają się w długich paskach i często całkowicie wypełniają kolumny. Jeśli jedna postać zajmie dowolne cztery kolumny naraz, runda zostanie przedłużona o kolejne cztery obroty.

 • Wild nie jest wyświetlany na pierwszym bębnie, co nie pozwala mu na samodzielne tworzenie kombinacji. Może on jednak zastąpić inne obrazki, z wyjątkiem bonusowego, jeśli pojawi się w odpowiednim miejscu. Na każdej linii może brać udział tylko w tworzeniu najbardziej wartościowej sekwencji. W czasie freespinów nie ma też symbolu Wild w piątej kolumnie.
 • Bonus uruchamia rundę obrotów z nagrodami, gdy trzy z tych obrazów pojawią się jednocześnie gdzieś na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Gracz ma prawo do czterech darmowych obrotów, podczas których zakład jest stawiany za niego przez kasyno.

Gry bonusowe Shamrockers

Podczas darmowych obrotów, na ekranie może pojawić się złoty bilet VIP. Pojawia się on tylko na piątym bębnie. Jest to symbol bonusowy, który zwiększa liczbę darmowych obrotów. Aby to zrobić, musi pojawić się na ostatnim darmowym obrocie. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale pomocy.

Jackpoty

Shamrockers nie posiada kumulacyjnego jackpota IGT.

Jak grać w Shamrockers? (Interface)

Wskazówki dotyczące znaczenia terminów pomogą Ci zrozumieć funkcje panelu sterowania: Nowy obrót zaczyna się od okrągłego przycisku w centrum. Ten sam przycisk kończy obrót przed czasem i przyspiesza wypłatę pieniędzy na konto.Do dyspozycji jest tryb autoplay, dźwięk, ustawienia ekranu i jakość grafiki. Podstawowe dane zawarte są w tabeli wypłat. Więcej informacji można znaleźć w dziale pomocy (przycisk ?).Uruchom automat do gry bezpośrednio w przeglądarce. Nie ma potrzeby pobierania go.

 • Linie - liczba aktywnych pasów ruchu
 • Line Bet - wybierz zakład na linię
 • Całkowita stawka - całkowita kwota zakładu
 • Wygrana - wygrana za jeden obrót
 • Stan konta - stan konta w grze

Wniosek

Nawet jeśli jesteś zupełnie obojętny na Dzień Świętego Patryka, ten model może utrzymać Cię w grze przez długi czas dzięki zabawnym postaciom, wesołej muzyce i oczywiście licznym wypłatom, które są naliczane na różne sposoby. Zdecydowanie najbardziej atrakcyjną cechą gry jest runda darmowych obrotów z opcjami bonusowymi. Uwierz mi, nie będziesz musiał długo na nią czekać.