Ramses II za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka900
 • Maksymalne mnożenie9000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy9
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię1 - 100
 • Gry bonusoweNie
Ramses II za darmo

Ramzes II był jednym z największych faraonów, którzy kiedykolwiek rządzili Egiptem. Żył w XIII w. p.n.e. i zasłynął z bardzo skutecznej działalności wojskowej, dzięki której zyskał tytuł A-nakhtu, co oznacza "Victor". Ramzes II pokonał Libijczyków, Nubijczyków, Sherdanów, Syryjczyków, Fenicjan i inne narody. Z równym powodzeniem prowadził politykę wewnętrzną i gospodarkę państwa.

Sława faraona była tak wielka, że w całym Egipcie i Nubii wzniesiono ogromną liczbę jego pomników. Wiele z nich zachowało się do dziś i są zabytkami. Ramses II jest poświęcony darmowemu automatowi Ramses II od firmy Novomatic.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Ramses II

Ramses II to darmowy automat do gry, który posiada trzy rzędy symboli na pięciu bębnach. Gracz może postawić od jednego do stu kredytów na linię. Ponieważ jest dziewięć linii, całkowita stawka wynosi dziewięćset kredytów. W slocie Ramses II występują specjalne postacie, gra z multiplikacją wypłat oraz darmowe spiny z potrójnymi szansami. Wygrane tutaj wypłacane są za kombinacje na aktywnych liniach składające się z trzech (rzadziej dwóch) lub więcej takich samych symboli, które muszą znajdować się na sąsiednich bębnach, zaczynając od pierwszego. Wypłata jest równa stawce za linię, która jest mnożona przez mnożnik ustalony dla każdej kombinacji (maksymalnie x9000). Wyjątkiem są symbole Scatter, które mają nieco inny efekt. Użytkownicy mogą grać na automacie Ramses II, aby pomnożyć wygraną. Jeśli poprawnie odgadną kolor zamkniętej karty, wygrana zostanie podwojona. Jeśli odgadną garnitur - wzrośnie czterokrotnie. Zły wybór oznacza przegraną w zakładzie.

Ramzes II slot online: Symbole Wild, Scatter

Ramses II to slot o tematyce egipskiej, więc bębny wypełnione są typowymi egipskimi zwierzętami, słynnymi piramidami i sługami faraona. Znajdują się tam również nominały kart od dziewiątki do asa. Dziki jest wizerunek Ramzesa II. Te symbole tworzą najbardziej wartościowe kombinacje w tym slocie. Dodatkowo, mogą one zastąpić inne obrazki (z wyjątkiem Scatter), jeśli przyczyniają się do wypłaty wygranej. W takich przypadkach mnożnik jest podwajany. Scatter to żuk skarabeusz. Te symbole są płatne w każdej pozycji. Jeśli zobaczysz dwa, trzy, cztery lub pięć symboli Scatter, wiedz, że wygrałeś odpowiednio dwa, pięć, dwadzieścia lub pięćset całkowitych zakładów. Trzy lub więcej Scatterów uruchamia piętnaście darmowych obrotów za aktualną stawkę i liczbę linii, podczas których wypłaty są realizowane po potrójnym kursie.

Ramzes II gry bonusowe

W grze Ramses II nie ma żadnych gier bonusowych.

Jackpoty

Nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać w Ramzesa II? (Interface)

Nie ma potrzeby wyjaśniać celu kontroli slotu Ramses II, ponieważ jest on dobrze znany większości graczy. W końcu interfejs urządzenia jest intuicyjny, więc łatwo się w nim zorientować, nawet samodzielnie.

Wniosek

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Ramses II slot, radzimy Ci wypróbować go najpierw bez rejestracji bezpośrednio na naszym portalu lub w jednym z naszych kasyn online. Faktem jest, że jest ona, delikatnie mówiąc, przestarzała i nie jest w stanie konkurować z nowocześniejszymi grami czołowych producentów. Nie spiesz się więc z obstawianiem za prawdziwe pieniądze.