Predator za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentBwinparty
 • Maksymalna stawka450
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy9
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 50
 • Gry bonusoweTak
Predator za darmo

Jeśli marzyłeś o odwiedzeniu afrykańskiej sawanny, ale zdajesz sobie sprawę, że Twoje fantazje nie spełnią się w najbliższym czasie, spróbuj zastąpić je dawką adrenaliny grając na slocie Predator. Ten slot jest w całości poświęcony florze i faunie Czarnego Kontynentu. Czekają tu na Państwa lwy, antylopy i inne duże zwierzęta.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Predator

Predator to automat do gry od PartyGaming z pięcioma bębnami, dziewięcioma liniami i piętnastoma pozycjami na ekranie. Zawiera ona specjalne symbole Wild i Scatter, a także grę bonusową z dodatkowymi wypłatami. W Predator slot można postawić od jednego centa do pięćdziesięciu dolarów na linię. Maksymalny zakład na jeden obrót wynosi $450. Nie ma sztucznego limitu minimalnego zakładu. Wypłaty są należne za kombinacje trzech (w niektórych przypadkach dwóch, a nawet jednego) lub więcej takich samych symboli na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Wyjątkiem jest symbol Scatter, który może tworzyć kombinacje, pojawiając się na ekranie w dowolnej kolejności. Najwyższy mnożnik x10000 wypłaca pięć wizerunków lwicy. Gra z podwójną wypłatą, typowa dla wielu innych slotów, nie jest tutaj dostępna. Zasady są takie same dla trybu treningowego i gier na prawdziwe pieniądze.

Predator online slot: Symbole Wild, Scatter

Ponieważ automat Predator opowiada o życiu zwierząt i roślin Afryki, to właśnie ich przedstawiciele są przedstawieni na jego bębnach. Można tu zobaczyć lwy, antylopy, potężne drzewa, a nawet rogatą czaszkę. Najmniej wartościowe kombinacje tworzone są z numerycznych i alfabetycznych nominałów kart do gry od dziewiątki do asa (9, 10, J, Q, K, A). Symbolem Wild jest wizerunek lwicy. Każde jego pojawienie się na ekranie opłaca się samo w sobie, nawet jeśli jest samotne. Dodatkowo, joker może zastąpić inne obrazki (z wyjątkiem Scatter), przyczyniając się w ten sposób do tworzenia płatnych kombinacji. Symbolem Scatter jest krajobraz z wieczorną sawanną. Jeśli na bębnach pojawią się trzy takie symbole (niezależnie od ich położenia), gracz otrzyma wygraną równą całkowitej stawce za obrót, pomnożonej przez ustalony współczynnik (5, 20 i 200 za trzy, cztery i pięć takich symboli). Działa on również jako symbol bonusowy.

Gry bonusowe maszyny Predator

Runda bonusowa na slocie Predator rozpoczyna się w momencie pojawienia się trzech lub więcej Scatterów. Gracz wybiera sześć dowolnych kwadratów i otrzymuje wypłatę za każde dwa takie same obrazki. Wygrane za wszystkie udane próby sumują się.

Jackpoty

W automacie Predator nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać w Predatora? (Interface)

Interfejs slotu Predator jest niezwykle prosty i nieskomplikowany. Co więcej, jest on przetłumaczony na język rosyjski. Proces gry jest kontrolowany przez przyciski "Spin", "Max Bet", "Bet", "Lines" i "Auto Play". Wyjaśnienie ich przeznaczenia nie jest konieczne. Przycisk "Pomoc" otwiera zasady gry i tabelę wypłat. Są one również w języku rosyjskim. Chociaż tłumaczenie jest miejscami "szorstkie", nie będzie trudne do zrozumienia. Ustawienia w grze praktycznie nie istnieją, z wyjątkiem wyłączenia dźwięku i muzyki, a także zmiany wielkości okna. Grafika jest prymitywna. Tylko niektóre postacie są animowane, ale nawet tutaj wygląda to jak sekundy teledysków.

Wniosek

Oczywiście Predator nie jest jednym z najciekawszych i najbardziej kolorowych slotów wyprodukowanych przez PartyGaming. Po pierwsze, brak mu polotu i jest źle zaprojektowany. Ale może to przypaść do gustu tym, którzy lubią gonić za dużymi wypłatami. Krótko mówiąc, warto spróbować samemu.