Pharaoh’s Secrets za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentPlaytech
 • Maksymalna stawka400
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Postaw na linię0.01 - 2
 • Gry bonusoweNie
Pharaoh’s Secrets za darmo

Kolejny stylowy slot wideo o tematyce starożytnego Egiptu odkrywa tajemnice przeszłości, a mianowicie Secrets of Pharaoh. Wydawać by się mogło, że popadły w zapomnienie, ale nie da się tego obejść. Tu i ówdzie pojawia się coraz więcej szczegółów o tym, jak żyli ludzie w tamtych czasach i jakie mieli tajemnice. Znaleziska archeologiczne mówią nam, jak żyli wtedy faraonowie, a archeolodzy dokonują odkryć naukowych. Z drugiej strony, Ty zarabiasz grając w sloty online firmy Playtech, która nigdy nie zawiedzie Cię jakością swoich automatów.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Pharaoh's Secrets

Secrets of the Pharaoh to pięciobębnowy, 20-liniowy slot, który posiada symbol wild, symbole scatter, symbole wild, mnożniki, darmowe spiny, grę ryzyka i grę bonusową. Wartość tokenów waha się od 1 centa do 2 dolarów. Możesz wybrać do 20 linii i postawić do 10 żetonów na obrót. Możesz również aktywować opcję Xtra Win, gdy wypłacisz wszystkie 20 linii, zwiększając swój zakład o 50%. Począwszy od minimalnego zakładu, który można postawić w grze, który jest zaledwie drobnostką, można również postawić większe zakłady w grze. Na przykład, maksymalnie 600 dolarów może być wydane na obrót. Pharaoh's Secrets ma pod tym względem gigantyczny zakres, więc może odpowiadać każdemu graczowi. Wystarczy zainteresować się tematyką starożytnego Egiptu, która jest bardzo fascynująca, a mity starożytnej Grecji czyta się z zachwytem od dzieciństwa. Gra posiada przydatną opcję "stop", która po naciśnięciu pozwala zatrzymać obrót bębnów w dowolnym miejscu. Wybierz swoją stawkę i kliknij 'Spin', aby zagrać w ten slot online. Aby zagrać na wszystkich 20 liniach z zakładem 10 liczników każda, możesz kliknąć na przycisk "maksymalny zakład", aby zakręcić bębnami.Symbol faraona jest symbolem wild i zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu rozproszonej piramidy. Symbol faraona może pojawić się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Podczas darmowych obrotów, symbol wild może podwoić Twoje wygrane. Automat Pharaoh's Secrets posiada opcję Xtra Win, która pozwala dzikiemu symbolowi podwoić wygraną. Ale aktywacja tej opcji nie przyniesie Ci nic dobrego i będziesz musiał postawić 50% więcej niż normalnie postawiłbyś na te rundy. Symbolem scatter w tej grze jest piramida. Kiedy pojawi się na bębnach, możesz wygrać 4, 20 lub 100 całkowitego zakładu. Możesz również aktywować grę bonusową Pharaoh's Secrets, podczas której musisz losowo wybrać numery. Określają one liczbę darmowych obrotów w grze bonusowej. Wygrane mogą wynieść od 15 do 100 darmowych obrotów w grze bonusowej Pharaoh's Secrets. Symbol faraona może podwoić Twoje wygrane podczas darmowych obrotów bonusowych, a wtedy Twoje wygrane mogą być całkiem spore. Zawsze, gdy masz wygraną, możesz zagrać ryzykownie. Aby ją aktywować, musisz kliknąć na przycisk "ryzykowna gra". Możesz zaryzykować całą swoją wygraną i ją podwoić lub zaryzykować 50% swojej wygranej. Twoim celem będzie wybranie karty o najwyższej wartości. Jeśli będziesz miał szczęście, otrzymasz swoją wygraną i będziesz mógł kontynuować ryzyko lub wycofać się z ryzyka naciskając przycisk "Get". Twoje wygrane zostaną przelane na Twoje konto w kasynie online. Jeśli przegrasz, wrócisz do normalnego trybu gry.

Pharaoh's Secrets online slot : Symbole Wild, Scatter

Symbole obejmują faraona, który jest także symbolem wild, piramidę (symbol scatter), komnatę, oko Horusa, broszkę z Izydą, broszkę ze skarabeuszem, asa króla, królową, waleta, dziesiątkę i dziewiątkę. Wszystkie symbole wyglądają niesamowicie, zwłaszcza dziki symbol faraona. Efekty dźwiękowe i muzyka również ożywiają ten video slot, czyniąc go po prostu niesamowitym.

Gry bonusowe Sekretów Faraona

W grze Pharaoh's Secrets nie ma żadnej tajnej gry bonusowej.

Jackpoty

Najwyżej płatnym symbolem w grze Pharaoh's Secrets jest symbol Komnaty. Jeśli zdobędziesz 5 symboli komory, wygrasz jackpota, który wynosi 5 000 zakładów. Oko Horusa jest drugim najlepiej płatnym symbolem w grze i jest warte 1000 zakładów za 5 symboli w linii.

Jak grać w Sekrety Faraona? (Interface)

Pharaoh's Secrets posiada typowy interfejs Playtech. W dolnej części ekranu znajdują się następujące przyciski:

 • Bet Max to maksymalny zakład. Komenda ta uruchamia również grę.
 • Spin - obracanie bębnami
 • Linie - wybierz linie wypłat (do 20 w tej grze)
 • Zakład na linię - liczba monet na linię
 • +/- nominał monety
 • Automatyczny start
 • Gamble - ryzykowny tryb gry

Wniosek

Każdy wie, że jakość slotów Playtech jest najlepsza i Pharaoh's Secrets udowadnia to po raz kolejny. Opcja Xtra Win jest charakterystyczną cechą tej gry, którą można znaleźć tylko w tym slocie i nigdzie indziej! Przeżyj niespotykane dotąd doznania, próbując Xtra Win i doświadczając Xtra Risk! Ten niesamowity dreszczyk emocji jest tylko dla prawdziwych graczy. Czy jesteś jednym z nich? Spróbuj i poznaj siebie grając w ten niesamowity slot.