Pharaoh’s Gold za darmo

Informacje podstawowe
  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentEnsis technologies
Pharaoh’s Gold za darmo

Jeśli uważasz archeologię za najwspanialszą naukę, Egipt za najciekawszy kraj, a najbardziej tajemniczych władców za faraonów, z pewnością spodoba Ci się automat do gry Pharaoh's Gold, który rodzimi gracze nazwali po prostu "Pharaoh". Ten kolorowy slot tematyczny z ciekawą grą bonusową i wieloma innymi atrakcjami dla użytkowników był dobrze znany odwiedzającym prawdziwe salony gier, a teraz nadal cieszy się popularnością wśród klientów kasyn online.

Zagraj w slot Pharaoh's Gold

Maszyny Pharaoh mają pięć bębnów i dwadzieścia linii wypłat. Zachwycają one graczy darmowymi spinami, symbolami scatter, rundą bonusową i możliwością zwiększenia wygranych w grze na podwojenie. Rozpoczynając grę, należy wybrać liczbę monet i ich wartość, a także określić liczbę linii wypłat. Aby to zrobić, kliknij na jeden z okręgów z wybraną liczbą, które znajdują się po prawej i lewej stronie bębnów. Następnie możesz kliknąć na przycisk SPIN i poczekać, aż bębny zaczną się kręcić. Jeśli chcesz grać z najwyższą możliwą stawką, po prostu kliknij na MAX BET, po czym obrót rozpocznie się natychmiast. "Pharaoh" to automat z 42 kombinacjami nagród, które są wyszczególnione w tabeli wypłat. Jeśli utworzyłeś jedną z nich, oznacza to, że masz wygraną. Możesz zabrać je natychmiast (przycisk COLLECT) lub spróbować je zwiększyć w grze na podwojenie (przycisk DOUBLE). W tej rundzie przed graczem pojawia się pięć kart: jedna karta odkryta, która należy do krupiera, oraz cztery karty zakryte. Aby podwoić swoją wygraną, musisz wybrać kartę o wyższej wartości niż karta krupiera. Jeśli Ci się nie uda, Twój zakład przegrywa. Jeśli karty są równe, następuje nowe rozdanie. Liczba prób jest nieograniczona. Oznacza to, że ta runda kończy się, jeśli weźmiesz swoją wygraną lub przegrasz. Szczegółowe informacje na temat zasad gry można uzyskać klikając na przycisk "Zasady". Tabela wypłat będzie dostępna po kliknięciu na przycisk "Tabela wypłat". Sekcja BONUS pokazuje funkcje gry bonusowej.

Pharaoh's Gold online slot: symbole Wild, Scatter

Ponieważ automat do gry Pharaoh's Gold jest poświęcony Egiptowi, wszystkie symbole na jego bębnach są związane z tym krajem. Można tu zobaczyć wielbłądy, żuki skarabeusze, sfinksy, piramidy, starożytne misy i inne symbole tematyczne. Symbole Wild, Scatter i Bonus nie tylko dają użytkownikowi różne przywileje i dodatkowe szanse na wygraną, ale także same biorą udział w tworzeniu wygrywających kombinacji. Największą kombinacją jest pięć symboli Wild na jednej linii, co daje wygraną w wysokości 9000 kredytów. Symbol Wild z twarzą faraona może zastąpić każdy inny symbol (z wyjątkiem Bonus i Scatter), aby utworzyć wygrywającą kombinację. Dodatkowo, wygrane z tym symbolem są podwajane. Symbole scatter uprawniają do darmowych obrotów. Nie są one przywiązane do konkretnych linii. Wystarczy, że na ekranie pojawią się trzy wizerunki mumii z szalonymi oczami, a gracz otrzymuje siedem (trzy symbole), dziesięć (cztery symbole) lub piętnaście (pięć symboli) darmowych rund. Wygrane uzyskane podczas tych obrotów są potrajane (z wyjątkiem maksymalnej kombinacji pięciu symboli Wild). Pojawienie się trzech lub więcej symboli Bonusu w dowolnej pozycji na ekranie uruchamia rundę Bonusu.

Gry bonusowe Pharaoh's Gold

Gra Bonusowa rozpoczyna się, gdy trzy lub więcej symboli Bonusowych pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach. Składa się z dwóch rund, w każdej z nich gracz ma tylko jedną próbę. Kwota zakładu podczas tej gry jest równa ostatniemu zakładowi użytkownika. Na pierwszym poziomie, gracz musi wybrać jedną z czterech piramid. Maksymalna kwota wygranej jest równa dwudziestu całkowitym zakładom. Uzyskana kwota pojawia się na koncie użytkownika niezależnie od wyniku drugiej rundy. Na kolejnym poziomie gość znajdzie się we wnętrzu piramidy, gdzie będzie musiał wybrać jeden z przedmiotów kryjących różne wygrane. Maksymalna wygrana to trzydzieści wszystkich zakładów. Po tym, gra bonusowa kończy się. Jeśli będziesz mieć szczęście i zdobędziesz trzy symbole Bonus podczas darmowych obrotów, wygrane uzyskane w rundach bonusowych zostaną potrojone.

Jak grać w Złoto Faraonów? (Interface)

Gra na automatach Pharaoh jest łatwa i wygodna. Fakt, że wszystkie elementy sterujące są tak wygodne, jak to tylko możliwe, a cały interfejs jest przyjazny dla użytkownika. Aby zrozumieć ten proces, nie potrzebujesz żadnej specjalnej wiedzy ani doświadczenia. Ponadto, jest on prawie w całości przetłumaczony na język rosyjski.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Pharaoh's Gold może pochwalić się fascynującą rozgrywką z mnóstwem korzystnych rozwiązań dla użytkowników, ciekawą tematyką, pięknym wykonaniem, przyjemnym dźwiękiem i łatwością użytkowania. To gwarantuje, że będzie on popularny i poszukiwany, nawet na bardzo konkurencyjnym rynku. Jeśli jednak interesują Cię przede wszystkim nowości na rynku hazardu online, to lepiej zostań klientem popularnego oprogramowania kasynowego od takich gigantów jak Playtech, Microgaming. Gry w takich instytucjach będą korzystnie różnić się jakością od drogich sercu, ale wciąż przestarzałych automatów, które stały w kasynach piętnaście lat temu.