Oil Mania za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNextgen gaming nyx scientific games
 • Maksymalna stawka50
 • Maksymalne mnożenie2500 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25
 • JokeryTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię0.01 - 2
 • Gry bonusoweNie
Oil Mania za darmo

Nie można sobie wyobrazić świata, jaki dziś znamy, bez ropy naftowej, która jest prawdopodobnie najważniejszym minerałem dla ludzkości. Państwa posiadające naturalne złoża ropy naftowej wykorzystują swoją przewagę jako potężną broń geopolityczną, za pomocą której mogą zawsze mocno naciskać na inne kraje, które nie mają tyle szczęścia geograficznego.

Co więcej, potężne państwa (nie pokazujmy palcem - wiadomo, kto to jest) bez wyrzutów sumienia najeżdżają na terytoria innych państw z własnymi polami. Uzasadniają tę agresję walką z międzynarodowym terroryzmem i obroną zasad demokracji, ale prawdziwe powody są jasne dla każdego myślącego człowieka.

Podsumowując, na naszej planecie panuje globalna gorączka naftowa i można tylko spekulować, co się stanie, gdy zasoby tego minerału się skończą.

Zanim to nastąpi, zagraj na slocie wideo Oil Mania. Jest to darmowy automat do gry wyprodukowany przez NextGen Gaming.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Oil Mania slot

Oil Mania to video slot, który posiada pięć bębnów, dwadzieścia pięć linii (nie wszystkie mogą być aktywowane), symbole specjalne, darmowe rundy, funkcje specjalne i inne opcje, o których dowiesz się z recenzji portalu embswarsaw.com. Na automacie Oil Mania można grać na jednej do dwudziestu pięciu linii, stawiając na każdej z nich od jednego centa do dwóch euro. Tak więc całkowita stawka za spin może osiągnąć pięćdziesiąt euro. Aby otrzymać wypłatę za kombinacje, musisz mieć dwa lub trzy (w zależności od symbolu) takie same obrazki ustawione obok siebie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Wysokość wygranej zostanie obliczona dla każdej kombinacji osobno. Aby to zrobić, zakład liniowy jest mnożony przez współczynnik kombinacji (do x2500). Slot Oil Mania posiada grę ryzykownych szans, w której możesz spróbować zwiększyć całkowitą wygraną za obrót. Będziesz musiał odgadnąć kolor lub kolor zamkniętej karty (sam wybierasz). Prawidłowo odgadnięty kolor podwaja Twoją wygraną. Odgadnięcie stroju zwiększa ją czterokrotnie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach slotu Oil Mania.

Oil Mania online slot: Symbole Wild, Scatter

Na bębnach slotu Oil Mania można zobaczyć zdjęcia pracowników naftowych, złoty samochód, walizkę pełną dolarów, wykres rosnących zysków, inne symbole tematyczne, a także po prostu mieniące się różnymi kolorami nominały kart do gry od dziewiątki do asa. W automacie Oil Mania jest kilka specjalnych symboli: Wild (fontanna ropy naftowej), Bonus (potentat ropy naftowej) Wild nie tworzy kombinacji, a jedynie zastępuje inne symbole podczas wolnych przebiegów. Bonus pojawia się tylko na trzech środkowych bębnach. Gdy na ekranie pojawią się trzy takie symbole, uruchomione zostaną trzy darmowe obroty, podczas których pojawi się rosnący Wild. Z każdym obrotem zwiększa się o jedną pozycję w pionie. Jeśli na ekranie pojawi się potentat naftowy, przyznaje on kolejny taki obrót.

Oil Mania gry bonusowe

Video slot Oil Mania nie posiada tematycznej gry dodatkowej na ekranie.

Jackpoty

W automacie Oil Mania nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać w Oil Mania? (Interface)

Panel kontrolny jest szczególnie interesujący w interfejsie automatu do gry Oil Mania. Twórcy video slotu zdecydowali się niemal całkowicie zrezygnować z podpisów, zastępując je intuicyjnymi ikonami. Tak więc, zakrzywiona linia oznacza przyciski do wyboru liczby aktywnych linii. Stos monet jasno wskazuje, że strzałki te określają wysokość zakładu na linię. Kolory kart mówią, że w ten sposób uruchamiana jest gra z kursami. Tak czy inaczej, możesz sam to rozgryźć. To nie będzie trudne. Pobierz Oil Mania automat do gry nie musi, ponieważ działa w trybie flash. Model posiada opcję wyciszenia oraz sekcję pomocy.

Wniosek

Opowiedzieliśmy Ci wystarczająco dużo o slocie Oil Mania Video Slot, abyś mógł sam zdecydować, czy będziesz zainteresowany tym modelem, czy też nie. Jednak, aby uzyskać jasny obraz, zalecamy zagrać w slot osobiście. Uwierzcie mi, w praktyce robi to dobre wrażenie.