Mega Chance za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka10000
 • Procent wypłat (RTP)93.99%
 • Maksymalne mnożenie4000 : 1
 • Data wydania05.04.2017
 • Progresywny jackpotTak
 • Liczba bębnów5
 • JokeryNie
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Gry bonusoweNie
Mega Chance za darmo

Nie jest tajemnicą, że twórcy gier Novomatic są mistrzami we wprowadzaniu nieoczekiwanych funkcji do slotów wideo o najprostszym i najbardziej zwyczajnym wyglądzie. Kiedy patrzysz na Mega Chance, możesz pomyśleć, że jest to po prostu kolejna pięciobębnowa wersja klasycznego automatu z owocami. Zalecamy jednak zapoznanie się z wszystkimi funkcjami tej nowości. To było w stanie zaskoczyć nawet recenzentów embswarsaw.com, osobiście przetestowane tysiące gier hazardowych online.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów

Zagraj w slot Mega Chance

Automat Mega Chance ma pięć obrotowych bębnów z dwoma rodzajami symboli w długich pionowych liniach. Na ekranie znajduje się piętnaście komórek dla nich. Aktywne linie w Mega Chance są nieobecne, a kombinacje są tworzone w oparciu o system Scatter Pays. To znaczy, że obrazki są scatterami, płatnymi niezależnie od pozycji. Zakłady przyjmowane są na rundę. Waha się ona od czterdziestu monet do dziesięciu tysięcy kredytów. Dokładne limity znajdziesz bezpośrednio w kasynie online, w którym zamierzasz grać na pieniądze. Maszyna jest również dostępna gra na podwojenie ryzyka, progresywny jackpot i darmowe obroty z dodatkowymi możliwościami nagród.Wygrane są przyznawane za pięć do czternastu tego samego obrazu, pojawiającego się w dowolnej komórce na bębnach. Wypłata jest określona przez całkowitą stawkę i współczynnik od x1 do x100. Wyjątki zostały wyjaśnione poniżej. Tylko jedna wygrana na jeden obrót jest dozwolona. Gra na podwojenie stawki jest uruchamiana tylko na Twoje życzenie, gdy zgromadzona zostanie jakakolwiek kwota. Będziesz zgadywać kolor zamkniętej karty. Prawidłowe odgadnięcie podwaja wygraną, natomiast pomyłka oznacza przegraną w zakładzie. Dozwolone są wielokrotne próby z rzędu, ale istnieje maksymalny limit określony w sekcji pomocy.

Zrzuty ekranu z Mega Chance

Mega Chance online slot: symbole Wild, Scatter

Na ekranie slotu Mega Chance pojawiają się tylko dwa obrazy: Scattery i jokery nie są dostępne. Potencjalne wygrane w oparciu o zakład są wymienione w poniższej tabeli.

 • Arbuzy tworzą wygrywające kombinacje zgodnie z zasadami omówionymi powyżej. Liczą się one również do kumulacji jackpota. Siedem arbuzów lub więcej również kwalifikuje się do darmowych re-spinów.
 • Pomarańcze wypłacają tylko jeden całkowity zakład, jeśli zajmą wszystkie piętnaście pól.

Gry bonusowe Mega Chance

Omówmy teraz spiny nagrodowe dostępne w automacie Mega Chance: Możesz dowiedzieć się o niuansach zasad w pomocy.

 • Darmowe gry - Jeśli na ekranie znajduje się co najmniej siedem arbuzów, będą się one "trzymać", a reszta obrazków zmieni się na nowe za darmo. Jeśli pojawi się więcej arbuzów, uruchomiony zostanie kolejny respin. Trwają one tak długo, jak długo wypadają kolejne zdjęcia tego typu. Kwota zakładu pozostaje tutaj niezmieniona do końca rundy.

Jackpoty

Jest to jeden z modeli kumulacyjnych jackpotów firmy Novomatic. Aby wygrać całą zebraną kwotę, musisz wypełnić wszystkie piętnaście skrzynek arbuzami, grając na pieniądze za maksymalną stawkę. Jeśli stawka w grze jest mniejsza niż limit, potencjalny jackpot jest proporcjonalnie zmniejszony.

Jak grać w Mega Szansę? (Interface)

Mega Chance wykorzystuje tradycyjny interfejs Novomatic, który można było zobaczyć w dziesiątkach ostatnich odsłon tej marki. Na panelu znajduje się pole wyboru zakładu, a także przyciski do ręcznego lub automatycznego uruchamiania obrotów, uruchamiania gry z kursami oraz przeglądania tabeli wypłat. Możesz dostosować dźwięk lub rozwinąć okno do pełnego ekranu. Jeśli informacje zawarte w tabeli nie są dla Ciebie wystarczające, uruchom dodatkową pomoc w osobnej zakładce. Tam, wszystkie funkcje są szczegółowo omówione.

Wniosek

Zgodzicie się Państwo, że jest to bardzo nietypowy model. Nie widzieliśmy jeszcze automatu z dwoma symbolami, z których jeden płaci tylko wtedy, gdy na ekranie znajduje się piętnaście obrazków. Wielokrotne respiny z możliwością przedłużania i "przyklejania" obrazków są również przyjemne. Jackpot jest dodatkowym bonusem. Zwróć uwagę na niski poziom teoretycznego zwrotu i niską zmienność gry.