Medusa za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNextgen gaming nyx scientific games
 • Maksymalna stawka125 USD
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię0.05 - 5
 • Gry bonusoweTak
Medusa za darmo

Gorgona Meduza jest jedną z najbardziej znanych postaci w mitologii greckiej. Znana jest jako dziewczyna, która zamiast włosów miała węże, a jej spojrzenie zamieniało ludzi w kamień. Według najbardziej rozpowszechnionej legendy, hydry na jej głowie zostały stworzone przez Atenę, z którą Meduza rywalizowała o urodę. Syn Zeusa i Danaë Perseusz potrafił poradzić sobie z Meduzą. Walczył z nią, patrząc na jej odbicie w swojej tarczy, więc jej uroki były bezsilne.

Darmowy automat Medusa jest poświęcony tej mitycznej postaci i został opracowany przez NextGen, internetową wersję slotów Aristocrat. Jednym z kasyn oferujących ją klientom jest EU Casino.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Medusa slot

Slot Medusa ma pięć bębnów. Na automacie można grać na 1-25 liniach. Każdy z nich w kasynie UE może postawić od pięciu centów do pięciu dolarów. Całkowita stawka wynosi sto dwadzieścia pięć dolarów. Model ten posiada specjalne symbole, funkcję re-spin, darmowe spiny z mnożnikami wypłat, super spiny oraz rundę bonusową. Jest też gra z kursami, w której musisz odgadnąć kolor lub kolor zamkniętej karty. Prawidłowo nazwany kolor podwaja wygraną, a prawidłowo określony kolor mnoży ją razy cztery. Błąd oznacza przegranie zakładu. Zwycięskie kombinacje składają się z takich samych symboli (dwóch lub trzech) na aktywnych liniach i sąsiednich bębnach, zaczynając od pierwszego. Wypłata jest obliczana przez pomnożenie stawki za linię przez współczynnik ustalony dla tej kombinacji przez tabelę (do x5000). Tylko najwyższa kombinacja jest wypłacana na linię. Symbole specjalne i wyjątki są wyjaśnione poniżej.

Medusa online slot: symbole Wild, Scatter

Automat Medusa jest slotem opartym na greckich mitach, a wszystkie symbole na bębnach są z nimi związane. Zobaczysz świątynię, wojowników, monety, groty strzał, winogrona, amfory, sandały i wiele innych. W grze występują specjalne symbole: Wild (Medusa Gorgon), Scatter (logo Meduzy) i Bonus (Pegasus). Joker pojawia się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie, więc nie może samodzielnie tworzyć kombinacji. Może on jednak zastąpić inne symbole (poza Scatter i Bonus), co pomaga w uzyskaniu wygranej. Jeżeli trzy z tych symboli pojawią się na ekranie, uruchomione zostaną trzy re-spiny z potrójną wypłatą. Podczas tych obrotów, jeden z bębnów staje się w całości Wild. Scatter płaci w dowolnej pozycji na ekranie, a liczba aktywnych linii nie odgrywa roli. Takie kombinacje przynoszą wygrane w wysokości dwóch, pięciu, piętnastu lub dwustu pięćdziesięciu całkowitych zakładów. Trzy lub więcej Scatterów uruchamia dziesięć darmowych obrotów z podwojonymi szansami. Są one rozgrywane po stawce wniesionej w bieżącej rundzie. Każde pojawienie się symbolu żołnierza na trzecim bębnie podczas darmowych obrotów uruchamia do trzech superobrotów. Są one rozgrywane po darmowych rundach, a wygrane są mnożone przez pięć razy. Trzy symbole Bonus uruchamiają grę bonusową Pegasus.

Gry bonusowe Meduza

W rundzie bonusowej Pegasus musisz wybrać jeden z trzech symboli. Wygrana może wynosić do pięćdziesięciu całkowitych zakładów. Ponadto, możesz zakwalifikować się do ponownej próby lub nawet odblokować wszystkie przedmioty za jednym zamachem. Gra ta jest również dostępna w wersji darmowych obrotów i superobrotów, w których wygrane są mnożone odpowiednio przez dwa i pięć razy.

Jackpoty

W Medusa slot nie ma progresywnych jackpotów.

Jak grać Meduzą? (Interface)

Medusa slot jest dostępny z rosyjskojęzycznym interfejsem, gdzie nawet zasady i tabela wypłat są przetłumaczone. Nie będziesz miał problemów z samodzielnym rozgryzieniem tego.

Wniosek

Automat do gry Medusa przyciąga różnorodnością opcji. Darmowe spiny, super spiny, specjalne symbole, mnożniki i runda bonusowa to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że gra jest tak ekscytująca. Nie zapominajmy również o przyjaznym dla użytkownika interfejsie, solidnych wypłatach i ładnej grafice. W skrócie, polecam automat do pobierania może być każdy fan jakości slotów.