Lucky Bastard za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka10
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów3
 • Liczba wierszy1
 • JokeryNie
 • RozproszenieNie
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 10
 • Gry bonusoweTak
Lucky Bastard za darmo

Czy kiedykolwiek chciałeś się dowiedzieć, jak to jest wygrać duże pieniądze? Co robią z nimi ludzie, którzy wygrywają ogromne sumy pieniędzy? Ile razy czytaliście o ludziach, którzy wygrali tak dużo, że wystarczyło im pieniędzy do końca życia? O nic więcej nie musieli się troszczyć. Jedyne, o czym mogli myśleć, to jak lepiej je wydać. Prawdopodobnie chciałbyś być na ich miejscu.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Lucky Bastard

Deweloperzy z Microgaming postanowili przedstawić nam automat do gry z trzema bębnami i jedną linią wypłat. Ale to nie jest zwykły klasyczny slot. Chociaż oryginalna nazwa może brzmieć nieco szorstko - Lucky Bastard - w automacie znajduje się mnóstwo opcji i funkcji. Lucky Bastard to niesamowity automat, który oferuje klasyczną zabawę na automatach, a jednocześnie kilka dość nietypowych funkcji dla takich automatów. Twoja inwestycja w grę może nie być aż tak duża. Możesz po prostu wrzucić monetę i grać. Najmniejszy nominał to 10 centów, a największy nominał to 10 dolarów. Ponadto, można również wybierać spośród monet 20, 25, 50 centów, jak również dolara, dwóch, pięciu i dziesięciu dolarów.Oprócz zwykłych zalet automatu do gry, istnieją również specjalne funkcje w grze. Na automatach trzy-bębnowych nie jest to tak łatwo zauważyć. Tutaj również można wstrzymać, powtarzać lub odtwarzać losowo. Rzędy symboli na bębnach mogą również zostać zatrzymane. Nudges pozwoli Ci przesunąć bębny tak, aby właściwy symbol znalazł się na linii wypłat. Możesz również wygrać od jednego do 4 kuksańców na obrót i losowo otrzymać tę wygraną. Oprócz tego możesz wygrać dodatkowe kuksańce, trzymając je w banku, jeśli trafisz Spin bez użycia ich w grze. Nudge Gamble da Ci do 4 dodatkowych kuksańców. Opcja wstrzymania pozwoli Ci zatrzymać bębny, którymi nie chcesz obracać ponownie. Możesz również wybrać opcję zatrzymania na wszystkich trzech bębnach. Dzięki tej funkcji, możesz powtórzyć swój zwycięski ruch i zdobyć tę samą nagrodę dwa razy! Cóż, kiedy grasz w grę bonusową, możesz otrzymać 250x mnożnik! Opcję bonusową można uzyskać za pomocą kombinacji symboli czarnego złota. Możesz również ponownie uruchomić grę bonusową dzięki specjalnej opcji. "Lucky" to gra, do której trudno znaleźć analogię. Właśnie z tego powodu powinieneś w nią zagrać. Jeśli dokonasz tego wyboru, z pewnością ci się to opłaci.

Lucky Bastard Online Slot: Symbole Wild, Symbole Scatter

Jeśli chodzi o symbole, nie trudno dostrzec skojarzenia z klasycznymi grami slotowymi. Sztabki złota zdają się podpowiadać, że czekają na Ciebie niesamowite nagrody, jeśli tylko będziesz chciał grać do końca. Zobaczysz pojedyncze, podwójne i potrójne paski. Są też w różnych kolorach, więc jest wiele możliwości kombinacji. Ale to, co przyciąga nas bardziej, to nagrody obiecane przez te kombinacje symboli.

Gry bonusowe Lucky Bastard

Gra posiada lukratywną grę bonusową, która pomoże Ci poprawić swój wynik w grze.

Jackpoty

Jackpot automatu wynosi 1,000 monet.

Jak grać w Lucky Bastard? (Interface)

Ten darmowy automat do gry, na niebieskim tle, z prezenterem w smokingu i muszce, ma minimalną ilość przycisków. Możesz dostosować nominał monet za pomocą +/- , a także rozpocząć obroty za pomocą przycisku Spin. Należy powiedzieć, że ten automat do gry bez rejestracji wymaga pewnych umiejętności, więc osobom bez doświadczenia w grze prosto na pieniądze nie polecamy. Zawsze możesz pobrać automat do gry za darmo i wypróbować go.

Wniosek

Ten automat do gry spodoba się graczom, którzy wolą klasyczne automaty do gry od nowoczesnych gier z pomysłowymi funkcjami. W grze nie ma zbyt wielu opcji, ale to nie psuje automatu. Wręcz przeciwnie, lakoniczna funkcjonalność dodaje automatu do gry pewnego uroku.