Kavkaz za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentGlobal game service
 • Maksymalna stawka100
 • Maksymalne mnożenie2500 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię0.01 - 5
 • Gry bonusoweTak
Kavkaz za darmo

Komedii Leonida Gajdaja "Więzień Kaukazu" nie trzeba przedstawiać. Mało prawdopodobne jest, aby wśród czytelników embswarsaw.com znalazła się osoba, która choć raz nie śledziła przygód zabawnych bohaterów filmu. Ale automat do gry poświęcony temu arcydziełu, najprawdopodobniej, przetestowany daleko od wszystkich. Zapewniamy, że Ci się spodoba, ponieważ ten slot ma wspaniałą grafikę, kilka ekscytujących funkcji i wiele innych zalet, które są opisane w dalszej części recenzji.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Kavkaz

The Caucasian Captive ma pięć bębnów, dwadzieścia linii dla wygrywających kombinacji i piętnaście symboli na głównym ekranie. Możesz użyć jednej, pięciu, dziesięciu, piętnastu lub wszystkich dwudziestu linii. Zakłady na nich muszą być równe: 0.01, 0.05, 0.10, 0.25, 0.50, 1, 2, 3 lub 5 kredytów w walucie gry. Zestaw funkcji oferowanych w tym slocie składa się z podstawowych i specjalnych postaci, dwóch tematycznych rund nagród, gry z podwójną wypłatą i innych ciekawych funkcji. Proste obrazy są wygrane, gdy wiele identycznych elementów tworzy ciągły łańcuch na aktywnym pasku. Musi ona zawsze zaczynać się od pierwszej kolumny po lewej stronie. Tylko najbardziej wartościowa opcja na linii się liczy.Wypłata jest określona przez pomnożenie zakładu na pozycję przez współczynnik powstałej kombinacji. Waha się on od x2 do x2500. Nie jest rzadkością posiadanie więcej niż jednego łańcucha w jednym spinie. Wszystkie pieniądze można natychmiast wypłacić na konto lub postawić na linii w grze o równych szansach. Jeśli dasz pierwszeństwo drugiej opcji, postać Georgy Vitsina pojawi się na dodatkowym ekranie. Przed nim będą stały dwa buty. Będziesz musiał wybrać jedną z nich. Jeśli pod nim znajduje się banknot, wypłata zostanie podwojona. Jeśli jest tam karaluch, przepadnie zakład. Nie mamy danych na temat teoretycznego powrotu "Więźnia Kaukazu".

Screenshoty z gry Captive of the Caucasus

Kavkaz online slot: Symbole Wild, Scatter

Oczywiście, na ekranie slotu zobaczysz postacie z Twojej ulubionej komedii. Oprócz głównych bohaterów, są symbole z pieniącym się piwem, owoce w koszyku i banknot pod butem.Następujące obrazy mają specjalne funkcje: Więcej informacji na temat specjalnych obrazów można znaleźć w tabeli wypłat automatu.

 • Dziki (pojazd sanitarny) sam tworzy kombinacje i w razie potrzeby zastępuje proste elementy w łańcuchach.
 • Scatter (Towarzysz Saahov z goździkiem w uchu) nie wypłaca, ale uruchamia darmowe spiny. Trzy, cztery lub pięć scatterów uprawnia Cię do dwunastu, dwudziestu lub trzydziestu darmowych obrotów w takim samym tempie, w jakim zakład robi to dla klienta.
 • Bonus (legendarne trio) jest tylko na pierwszym i piątym bębnie. Gdy pojawią się one w dwóch kolumnach jednocześnie, rozpoczyna się gra o nagrody.
 • Bonus (Shurik z osłem) - Trzy do pięciu takich symboli na ekranie uruchamia darmowe obroty z obrazkami zastępczymi. Są one wyjaśnione poniżej.

Gry bonusowe Kavkaz

W grze Captivity of the Caucasus znajdują się dwie rundy nagród: W rzeczywistości, zasady udziału w tych funkcjach są bardzo proste i można je łatwo rozgryźć.

 • Wymienne Darmowe Spiny rozpoczynają się na dodatkowym ekranie. Musisz najpierw wybrać jedno z pól, aby ustalić, w jaki symbol zamieni się Shurik. Następnie rozpoczną się cztery darmowe obroty.
 • W tematycznej grze bonusowej, zobaczysz ulicę i będziesz musiał znaleźć więźnia za jednymi z drzwi. Będziesz miał klucze do otwierania drzwi. Im mniej ich użyjesz, tym większa będzie wypłata.

Jackpoty

W tym modelu nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać w Kavkaz? (Interface)

Gra jest oferowana w języku rosyjskim, więc łatwo jest nauczyć się funkcji różnych przycisków na panelu. Istnieje osobne pole do wyboru zakładu na linię oraz kilka przycisków do określenia liczby aktywnych pasków. W tabeli wypłat, zobaczysz kilka stron z listą kursów, opisem opcji bonusowych, zasadami i tak dalej. Nie ma praktycznie żadnych ustawień. Można jedynie wyłączyć dźwięk i rozwinąć ekran. Dostępny jest tryb autoplay. Model działa w Twojej przeglądarce, więc nie musisz pobierać slotu "Captive of the Caucasus".

Wniosek

Oczywiście, gra spodoba się przede wszystkim fanom kina radzieckiego. Ma jednak wystarczająco dużo spektakularnej grafiki i różnorodnych funkcji, aby zachwycić każdego miłośnika wysokiej jakości slotów.