Karate Pig za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka40
 • Maksymalne mnożenie2000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy40
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 1
 • Gry bonusoweTak
Karate Pig za darmo

Temat zwierząt uprawiających orientalne sztuki walki był już nie raz poruszany w komiksach. Czym jest niepowtarzalna "Kung Fu Panda"! Deweloperzy z Microgaming postanowili wesprzeć ten trend i wypuścili świetny automat do gry "Karate Panda".

Pewnie już się domyśliliście, że bohaterem jest mała świnka, która uprawia karate. Osiągnął w tej dziedzinie znaczne wyżyny i nie boi się rzucać wyzwania bardzo poważnym rywalom. Gra na automacie Karate Pig jest szczególnie interesująca ze względu na zestaw nieszablonowych opcji, które opiszemy w recenzji.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Karate Pig slot

Karate Pig to nowy darmowy automat do gry od Microgaming. Posiada pięć bębnów i czterdzieści linii. W kasynie Spin Palace zakres zakładów na linię waha się od jednego centa do jednego dolara, a łącznie do czterdziestu dolarów na obrót jest dozwolony. Możliwe jest jednak, że inne kasyna mają wyższy maksymalny limit. Automat posiada darmowe obroty z podwyższonymi szansami, specjalne symbole z funkcjami specjalnymi, wielopoziomową rundę bonusową i inne funkcje. Nie ma ryzykownej gry w pomnażanie wygranych. Wygrywające kombinacje to trzy lub więcej (Wild wystarczy na dwa) takie same symbole umieszczone obok siebie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Ich wypłata jest równa stawce za linię pomnożonej przez specjalny współczynnik, który jest określany dla każdej kombinacji przez tabelę (maksymalnie x2000). Wyjątki zostały wyjaśnione poniżej.

Karate Pig online slot: symbole Wild, Scatter

Wszystkie symbole na bębnach automatu Karate Pig są starannie narysowane i obdarzone dawką humoru. Jest to główny bohater slotu, jego mentor, inne zabawne zwierzęta, jak również deska sushi, bonsai, statuetka i inne obrazy. W grze znajdują się symbole, które mają niezwykłe właściwości. Są to Wild (logo Karate Pig's), Scatter (złota moneta przedstawiająca bociana) i Bonus (świnka-kucharz). Wild pojawia się na bębnach w paskach. Tworzy on kombinacje o dużych szansach, a także zastępuje inne symbole (z wyjątkiem Scatter i Bonus), jeśli jest to konieczne. Symbole scatter nie płacą same z siebie. Gdy symbole te pojawią się na pierwszym i piątym bębnie w tym samym czasie, gracz jest uprawniony do piętnastu darmowych obrotów w oparciu o ostatni zakład i liczbę linii. Podczas tych obrotów obowiązują podwojone mnożniki. Trzy, cztery lub pięć symboli Bonus, umieszczonych w dowolnym miejscu na ekranie, uruchamia jedną z gier bonusowych na dodatkowym ekranie.

Gry bonusowe Karate Pig

Rundy bonusowe w Karate Pig nazywają się Pork Chop, Hammer i Final Showdown. Do pierwszego i drugiego można się dostać po zdobyciu wymaganej liczby symboli Bonus. W każdej z nich główny bohater będzie musiał stawić czoła wyzwaniu, a gracz otrzyma nagrodę pieniężną. Po ukończeniu misji prosiak otrzyma nowy pas. Kiedy zdobędzie czarny pas, będzie musiał walczyć z mistrzem karate w rundzie Final Showdown. Nie będziemy opisywać, co dzieje się w grach bonusowych. Niech to pozostanie dla ciebie niespodzianką. Uwierz nam na słowo, że są one zabawne i śmieszne, a wypłaty są hojne.

Jackpoty

Karate Pig nie posiada progresywnego jackpota.

Jak grać w Karate Pig? (Interface)

Wyjaśnianie przeznaczenia przycisków, pól i innych elementów interfejsu Karate Pig nie ma sensu, ponieważ automat można pobrać w wersji rosyjskiej. Slot posiada tryby zwykły i ekspercki, możliwość aktywowania auto-play i skonfigurowania maszyny zgodnie z własnymi preferencjami (dźwięk, saldo w kredytach lub monetach, prędkość bębnów i tak dalej).

Wniosek

Microgaming od lat jest jednym z liderów rynku gier hazardowych online. Każdy nowy slot, który wypuszcza, jest niezmiennie wzorem do naśladowania. Rozmowa o wszelkich niedociągnięciach maszyny Karate Pig nie jest konieczna. Jest to świetny model z doskonałą grafiką, zabawną animacją, różnorodnością rozgrywki, bardzo przyjaznym interfejsem użytkownika i wieloma innymi zaletami. Automat Karate Pig do pobrania można polecić dosłownie każdemu fanowi slotów wideo.