Jewels of the Sea za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka10000
 • Data wydania25.05.2016
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy720
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Gry bonusoweNie
Jewels of the Sea za darmo

W ostatnich miesiącach Novomatic coraz bardziej zachwyca entuzjastów automatów do gry nowymi tytułami o oryginalnym wyglądzie i unikalnych funkcjach gry. Był to model Jewels of the Sea, który został niedawno zaprezentowany przez deweloperów znanego producenta oprogramowania dla kasyn online. Polecamy upewnić się co do możliwości przetestowania maszyny, ale najpierw radzimy przeczytać poświęcony jej artykuł od recenzentów embswarsaw.com.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Jewels of the Sea

"Sea Jewels" to darmowy video slot, w którym symbole na ekranie ułożone są w kolumny o różnej wysokości. Na pierwszym i piątym bębnie znajdują się po trzy obrazki, na drugim i czwartym po cztery, a na środkowej kolumnie po pięć. Okazuje się, że w tym samym czasie pojawia się dziewiętnaście postaci.Zakład przyjmowany na rundę. W StarGames waha się ona od czterdziestu monet do dziesięciu tysięcy. Zestaw dostępnych funkcji składa się z różnych typów postaci, podwojenia gry, dodatkowych mnożników i niezwykłych darmowych obrotów. Nie ma aktywnych linii, a zwycięskie kombinacje są tworzone na 720 sposobów. Aby je utworzyć, trzeba co najmniej dwa lub trzy z tego samego obrazu, które muszą być ustawione w sąsiednich kolumnach, zaczynając od pierwszego. Pozycja symboli na bębnach nie odgrywa żadnej roli. Wysokość wygranej zależy od wysokości zakładu i kursów na każdy z możliwych wariantów. Jeśli wystąpi więcej niż jedna kombinacja, wygrane się sumują. Po zakończeniu rundy można zagrać w grę o parzystych szansach, w której próbujesz odgadnąć kolor zamkniętej karty, aby podwoić wygraną. Jego zasady są intuicyjne i niewymagające wyjaśnień. Przeczytaj poniżej o opcjach bonusowych i różnych wyjątkach od przepisów ogólnych.

Zrzuty ekranu z Sea Jewels

Klejnoty morza online slot: symbole Wild, Scatter

W maszynie spotkasz syreny i delfiny. Oprócz nich, na bębnach znajdują się tradycyjne nominały kart. Zdjęcia są wyświetlane w długich pasach w kolumnach. W grze dostępne są również specjalne symbole tego typu: Więcej informacji na temat elementów specjalnych można znaleźć w dziale pomocy.

 • Joker (napis x2) pojawia się w trzech środkowych kolumnach, gdzie również pojawia się w paskach. Nie płaci, ale w razie potrzeby zastępuje inne zdjęcia. Pomaga tworzyć kombinacje, podwajając wypłatę.
 • Darmowe Spiny są używane do uruchomienia darmowych obrotów. Zostaną one uruchomione, gdy przynajmniej pięć scatterów pojawi się w dowolnym miejscu na wszystkich pięciu bębnach. Możesz wygrać aż do 96 darmowych obrotów. W tych przypadkach, dom będzie robił zakłady za Ciebie.

Klejnoty morza gry bonusowe

Wszystkie cechy nagrody zostały omówione powyżej. Nie ma tematycznej rundy bonusowej.

Jackpoty

W grze Jewels of the Sea nie ma progresywnego jackpota Novomatic.

Jak grać w Klejnoty Morza? (Interface)

Jeśli koniecznie potrzebujesz zrusyfikowanej wersji slotu, znajdziesz ją w kasynie na licencji Novomatic z rosyjskojęzycznym interfejsem. W ogóle, wszystkie elementy interfejsu są jasne i w języku angielskim.Nie ma wielu przycisków na panelu. Jest tam specjalne okno do wyboru zakładów na obrót, przycisk do rozpoczęcia obrotu/zatrzymania bębnów, rozpoczęcia autoodtwarzania, rozpoczęcia gry na kursach i przeglądania tabeli wypłat. Tabela nie pokazuje szans na wygraną, ale potencjalne kwoty, które można uzyskać przy aktualnym zakładzie. Poszczególne strony wyjaśniają zasady, cechy darmowych spinów, możliwości specjalnych symboli, zasady gry na kursach i inne ważne aspekty. Ustawienia są ograniczone do ustawień dźwięku i rozmiaru ekranu. Model działa w przeglądarce, więc nie ma potrzeby go pobierać.

Wniosek

Sądzimy, że zainteresuje Cię niekonwencjonalny design i unikalne cechy rozgrywki tego modelu. Jest naprawdę ciekawa i wciągająca, więc nie będziesz się nudzić. Poziom wariancji można określić jako średni. Ogólnie rzecz biorąc, kombinacji jest całkiem sporo, więc poważne "zniekształcenia" zdarzają się rzadko.