Jewel Thief za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka15
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów3
 • Liczba wierszy3
 • JokeryTak
 • RozproszenieNie
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.25 - 5
 • Gry bonusoweTak
Jewel Thief za darmo

Jewel Thief to trzybębnowy automat z progresywnym jackpotem i trzema liniami wypłat od Microgaming o klasycznym wyglądzie. Automat posiada dziki symbol i maksymalny jackpot w wysokości 30.000$!

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Jewel Thief

W Jewel Thief, gracze mogą postawić zakład już od 5 centów, ale zdobycie jackpota w tej grze jest tak samo trudne, jak robienie tego, co złodziej klejnotów robi na co dzień. Główny bohater to przebiegły i zwinny złodziej, którego celem jest odnalezienie największego diamentu. W drodze do swojego głównego celu nie gardzi niczym i kradnie biżuterię w dużych ilościach. Gra oferuje 9 wygrywających kombinacji rozłożonych na 3 linie, które znajdują się w tym darmowym automacie. Możesz grać na pieniądze lub po prostu dobrze się bawić w kasynie online, nie inwestując ani grosza. Automat do gry bez rejestracji nie jest trudny do znalezienia, ale jeśli chcesz grać na swoim komputerze, to musisz pobrać automat do gry za darmo na stronie i cieszyć się grą. Nie wszyscy gracze rozumieją grę dla zabawy, ponieważ w tej grze nie ma odpowiedniego podniecenia, ale jest to gra, gdzie nie ryzykujesz nic i można nauczyć się slotu w szczegółach! A potem możesz iść po swojego jackpota, ponieważ tutaj możesz zdobyć aż 6000 monet! Aby wygrać nagrodę, musisz uzyskać kombinację trzech symboli. Dzięki trzem liniom wypłat, wygrana w tym automacie jest znacznie bardziej powszechna niż w klasycznym automacie z jedną linią wypłat. Panel funkcyjny pozwala graczowi wybrać jedną, dwie lub trzy linie wypłat. Na każdej linii kładziesz monetę, która może być o innym nominale. Do Ciebie należy określenie nominału monety, zaczynając od 25 centów. Maksymalny nominał to 15$ na obrót.Logo gry Jewel Thief jest również ikoną na bębnach. Może on wypaść na bębnach w dowolnym miejscu, a Ty otrzymasz za to nagrodę. Im więcej linii aktywowałeś w grze, tym wyższa będzie Twoja nagroda! Możesz ją również zwiększyć poprzez podniesienie nominału monety. Większe ryzyko, ale i większa szansa na zdobycie dużej nagrody.

Online slot Jewel Thief: Symbole Wild, Scatter

Wśród symboli gry znajdziesz czerwone, niebieskie i zielone paski, niebieskie diamenty, bezpieczne koło oraz logo Jewel Thief.

Gry bonusowe Złodziej klejnotów

Klasyczny automat Jewel Thief nie posiada rundy bonusowej.

Jackpoty

Trzy symbole z logo gry na aktywnej linii wypłat zapewnią Ci największą wygraną. Jeśli zdobędziesz trzy takie symbole na pierwszej linii, otrzymasz 1500 monet. Jeśli trafisz je na drugiej linii, otrzymasz 3 000 monet. Na trzeciej linii wygrywająca kombinacja może przynieść Ci najwyższy jackpot w tej grze, który wynosi aż 6.000 monet.

Jak grać w Złodzieja Klejnotów? (Interface)

Złodziej biżuterii stoi przy bębnach, otwierając ręce po wielki diament. Nic dziwnego, że ten podstępny łobuz ma złodziejski grymas na twarzy. Logo zajmuje większość ekranu w równej proporcji do bębnów, które są umieszczone w górnej części slotu. Po prawej stronie jest jeszcze sporo miejsca na tabelę wypłat. W tym miejscu zobaczysz ważne szczegóły, jak również nagrody, do których będziesz uprawniony, jeśli będziesz miał szczęście w tej grze. W grze zobaczysz następujące przyciski:

 • Bet One - aktywuj linię
 • Bet Max - aktywuj maksymalny zakład
 • Spin - obracanie bębnami
 • + i - pozwalają określić właściwy nominał monety

Wniosek

Główny bohater gry jest dobrze narysowany, więc widać jego charakter. Obecność dzikiego symbolu w grze i innych ciekawych opcji daje graczom więcej możliwości wygrania w tym slocie. Klasyczny format tego automatu do gry nie czyni go przestarzałym. Nadal wygląda świeżo, a gra na automacie Jewel Thief jest całkiem ekscytująca!