Hollywood Star za darmo

Informacje podstawowe
  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentNovomatic / greentube
  • Maksymalne mnożenie5000 : 1
  • Progresywny jackpotNie
  • Liczba bębnów5
  • Liczba wierszy5
  • JokeryNie
  • RozproszenieTak
  • Gra na równych zasadachTak
  • Gry bonusoweNie
Hollywood Star za darmo

Hollywood Star free slot to kolejny wideoslot Novomatic poświęcony niezrównanej Marilyn Monroe. A nazwa gry jest więcej niż uzasadniona, bo któż inny jak nie ona była prawdziwą i najważniejszą gwiazdą Hollywood wszech czasów. Co prawda tutaj pojawia się ona tylko na jednym symbolu, ale to nie jest aż tak istotne. Ogólnie rzecz biorąc, Hollywood Star to typowy model Novomatic, który posiada wszystkie główne zalety i wady gier hazardowych tego producenta.

Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Hollywood Star

Hollywood Star to pięciobębnowy video slot z pięcioma liniami. Wszystkie z nich są zawsze aktywne. Na jego ekranie obrazki są ułożone w trzech rzędach. Posiada specjalne symbole i rundę do podwojenia wypłaty.Grać na automacie Hollywood Star można po kursie na linię od ośmiu do dwóch tysięcy kredytów. Na obrót wzięty do dziesięciu tysięcy kredytów. Ich wartość zależy od reguł kasyna.Kombinacje płatne są tworzone w slocie wideo Hollywood Star z trzech, czterech lub pięciu takich samych obrazów. Muszą one wypaść na aktywnej linii, znajdującej się obok siebie, zaczynając od pierwszego bębna. W tym przypadku, dla każdej linii wygrana jest naliczana za najstarszą kombinację. Wszystkie wygrane za dany obrót są sumowane.Wypłata w grze Hollywood Star jest obliczana na podstawie zakładu liniowego. Jest on mnożony przez prawdopodobieństwo kombinacji. Może to być do x5000. Wszystkie kursy są wyszczególnione w specjalnej tabeli. Wygrane otrzymane za spin, można umieścić na linii w grze na odds video slot Hollywood Star. To proste: odgadnij kolor zamkniętej karty i otrzymaj podwójną wypłatę. Jeśli się pomylisz, przegrasz. W rzędzie można zgadywać kilka razy z rzędu, aż do osiągnięcia maksimum. Automat do gry Hollywood Star nie ma danych na temat teoretycznych wypłat.

Zrzuty ekranu z Hollywood Star

Hollywood Star online slot: symbole Wild, Scatter

Hollywood Star wykorzystuje cytryny, śliwki, arbuzy, winogrona, czereśnie i pomarańcze jako symbole do gry. Oczywiście jest też portret Marilyn Monroe. Kombinacje składające się z niego są opłacane po najwyższych kursach. Automat do gry Hollywood Star ma tylko jeden symbol specjalny. To jest Scatter, który jest pomalowany w gwiazdę. Symbol Wild, który jest zwykle obecny w video slotach i zastępuje inne obrazki, nie jest nim. Scatter jest wypłacany niezależnie od jego położenia, a wygrane z takich kombinacji są obliczane na podstawie całkowitego zakładu dla danej rundy.

Gry bonusowe Hollywood Star

Video slot Hollywood Star nie posiada tematycznych rund bonusowych ani darmowych spinów.

Jackpoty

Automat Hollywood Star nie posiada kumulatywnego jackpota.

Jak mogę zagrać w Hollywood Star? (Interface)

Z pewnością większość czytelników embswarsaw.com ucieszy wiadomość, że interfejs video slot Hollywood Star jest w pełni zrusyfikowany. Pomoże Ci to łatwo zrozumieć funkcje wszystkich przycisków i pól. W Hollywood Star jest to tryb automatyczny. Zwięzłe zasady z głównymi postanowieniami i współczynnikami wypłat są otwarte w sekcji pomocy. Można jedynie całkowicie wyłączyć muzykę w tle lub ścieżkę dźwiękową. Możesz również zmienić proporcje ekranu lub rozszerzyć okno na cały monitor.Pobieranie automatu Hollywood Star nie jest konieczne. Ten video slot online otwiera się bezpośrednio w przeglądarce.

Wniosek

Jeśli przeczytałeś uważnie recenzję video slotu Hollywood Star, zdążyłeś się już zorientować, że jest to dość prosty slot bez szerokiego wachlarza opcji. Jednak nie każdego interesują liczne symbole specjalne, tematyczne rundy bonusowe czy darmowe spiny, więc może się okazać, że wielu z Was polubi Hollywood Star.