Gladiator za darmo

Informacje podstawowe
  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentOther soft
  • Maksymalna stawka5
  • Progresywny jackpotNie
  • Liczba bębnów5
  • Liczba wierszy25
  • JokeryTak
  • RozproszenieNie
  • Postaw na linię0.02 - 0.02
  • Gry bonusoweTak
Gladiator za darmo

Automat Gladiator jest okazją do sprawdzenia się w roli rzymskiego gladiatora, który poszedł na śmierć, aby rozbawić publiczność. Ze względu na fakt, że temat ten zawsze był bardzo popularny wśród publiczności obu płci i w różnym wieku, istnieje obecnie kilka slotów poświęconych temu tematowi. W zasadzie praktycznie każdy producent ma podobny automat do gry. W tym artykule porozmawiamy o nieco zapomnianym slocie Gladiator.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Gladiator

"Gladiator" to automat z pięcioma bębnami i dwudziestoma pięcioma liniami, na każdej z nich możesz postawić do pięćdziesięciu kredytów, co sprawia, że maksymalny łączny zakład wynosi 1 250 kredytów. Posiada symbol wild i dwie gry bonusowe, SPQR i Colosseum. Linie wypłat muszą zawierać dwa lub trzy takie same symbole (w zależności od gatunku) w rzędzie na tej samej linii. Jeden z tych symboli musi znajdować się na pierwszym i/lub piątym bębnie (tj. dotykać krawędzi ekranu). Maksymalna wypłata w wysokości pięciu tysięcy przysługuje za pięć wizerunków rzymskiego cesarza na jednej linii.

Gladiator Online Slot : Symbole Wild, Scatter

Jak wspomniano powyżej, automaty Gladiator są o śmiertelnych bitwach dla zabawy na arenach starożytnego Rzymu. Naturalnie, wygląd zewnętrzny slotu pasuje do tematu do ostatniego elementu. Symbolami na bębnach są wizerunki Cezara, damy w czerwonych szatach, gladiatora w hełmie z trójzębem i tarczą, tygrysa, lwa, a także broń i wyposażenie: hełm, trójząb, miecz i tarcza. "Dziki" symbol, nazywany tutaj jokerem, to wizerunek odważnego gladiatora bez hełmu. Pojawia się on tylko na drugim i czwartym bębnie, ale w tym przypadku cały bęben staje się pojedynczym jokerem. Oznacza to, że wszystkie trzy jego symbole są dzikie, zastępując obrazy potrzebne do utworzenia płatnych kombinacji. Jednak joker może zastąpić tylko pięć symboli: Cezara, Damę, gladiatora z trójzębem, lwa i tygrysa. Istnieją również dwa okrągłe symbole podpisu, jeden z wieńcem laurowym, a drugi z herbem z napisem SPQR. Uruchamiają one gry bonusowe.

Gry bonusowe Gladiator

Gra bonusowa Colosseum jest uruchamiana na dodatkowym ekranie, gdy trzy lub więcej symboli z wieńcem laurowym pojawi się na aktywnych liniach w rzędzie, a jeden z nich dotknie krawędzi ekranu. W tej rundzie gracz musi wybrać drzwi na arenie Colosseum. Za każdym z nich czai się jeden z pięciu rodzajów nagród. Gra bonusowa SPQR rozpoczyna się na dodatkowym ekranie, gdy na aktywnej linii pojawi się pięć symboli SPQR. Tutaj gracz musi wybrać odpowiednią broń dla gladiatora, która jest ukryta za różnymi tarczami. Każda odkryta broń daje mu pewną nagrodę. Jeśli uda mu się znaleźć wieniec laurowy, wygrana jest podwajana. Gra kończy się, gdy użytkownik trzykrotnie odkryje tę samą broń.

Jackpoty

Jackpot automatu Gladiator wynosi 50.000 monet, a jego wysokość zależy od tego, jaki zakład wybierzesz. Im wyższy zakład, tym wyższa wygrana.

Jak grać w Gladiatora? (Interface)

Wszystkie przyciski sterujące i okna informacyjne znajdują się pod bębnami. Liczba linii (Lines) i monet na linię (Coins/Line) jest ustawiana poprzez naciśnięcie znaków plus i minus naprzeciwko każdego z nich. Duży przycisk Play, znajdujący się w samym centrum panelu kontrolnego, uruchamia bębny. Istnieje osobny przycisk, Bet Max, który ustawia maksymalny zakład na wszystkie linie. Aktualne informacje są wyświetlane po prawej stronie w polach Total Bet, Credit (suma zakładów) i Winpaid (wygrane). Kliknięcie na Payouts powoduje sekcję z tabelami wypłat i zasadami gry. Automaty online "Gladiator" są bardzo łatwe w użyciu, mają przyjazny interfejs i szczegółową tabelę wypłat. Pewne niezadowolenie wśród użytkowników może powodować powolny start kołowrotków i ich powolne zatrzymywanie.

Wniosek

Bez wątpienia Gladiator jest automatem, w który wielu użytkowników będzie chciało grać za darmo i na pieniądze w dzisiejszych czasach. Warto jednak zauważyć, że obecnie istnieje kilka slotów na ten temat, które przewyższają tę próbkę pod każdym względem, w tym fascynacji, niezawodności, funkcjonalności i jakości grafiki. Playtech, Microgaming i inni wiodący światowi producenci mają takie maszyny. Wybór należy do Ciebie, ale my uważamy, że automat "Gladiator" grać za darmo jest lepsze niż pieniądze. O ile oczywiście nie chcesz w to w ogóle grać.