Fruit Warp za darmo

Informacje podstawowe
  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentThunderkick
  • Maksymalna stawka100
  • Procent wypłat (RTP)97%
  • Progresywny jackpotNie
  • JokeryNie
  • RozproszenieNie
  • Gra na równych zasadachNie
  • Slot 3DTak
  • Gry bonusowenazwa
Fruit Warp za darmo

Tak zwane "owocowe" automaty do gry są uważane za klasykę w świecie hazardu. Ale to tylko wtedy, gdy mówimy o tradycyjnych modelach z trzema bębnami i minimalnym zestawem funkcji. Ale model o nazwie Fruit Warp, zaprezentowany przez firmę Thunderkick, zdecydowanie do nich nie należy. Ten video slot uderza w wyobraźnię oryginalnym interfejsem i niestandardowym podejściem do znanych zadań. Jakie są jego niezwykłe cechy? O tym dowiecie się z naszej recenzji. Zalecamy, abyś zapoznał się z nim przed rozpoczęciem testów gry.

Maksymalna stawka

Zagraj w slot Fruit Warp

Na początek, Fruit Warp nie ma bębnów ani aktywnych linii. Na początku każdej rundy na ekranie pojawia się dziewięć owoców, które wiszą w losowej pozycji. Jeśli co najmniej trzy z nich są takie same, użytkownik otrzymuje wypłatę. Nie ma znaczenia, jak dokładnie są one umieszczone. Wypłacana jest tylko najwyższa kombinacja składająca się z elementów tego samego typu (na przykład, przy pięciu wiśniach na ekranie wypłata za trzy i cztery jagody nie przysługuje). Kiedy cztery lub pięć z tego samego obrazu funkcja bonusowa jest uruchomiony, który jest opisany w odpowiedniej sekcji naszego artykułu.Zagraj automat dozwolone na jednym z czternastu dostępnych stawek na spin. Rozpiętość sięga od dziesięciu centów do stu euro. Wypłaty za kombinacje zależą od stawki i współczynnika określonego w specjalnej tabeli dla wszystkich możliwych sekwencji symboli. Fruit Warp posiada różne rodzaje obrazów, re-spiny, dodatkowe mnożniki i inne opcje. Gra z ryzykiem kursowym nie jest przewidziana w regulaminie. W związku z tym całkowita wygrana uzyskana za wszystkie kombinacje nie jest dalej rozgrywana. Według producenta, video slot ma 97% teoretycznej wypłaty.

Zrzuty ekranu z Fruit Strain

Fruit Warp online slot: symbole Wild, Scatter

Na ekranie automatu Fruit Warp można zobaczyć wszelkiego rodzaju jagody i owoce, w tym rzadkie owoce tropikalne.

Gry bonusowe Fruit Warp

Rundy z nagrodami w grze Fruit Warp są aktywowane, gdy pojawią się cztery lub więcej takich samych obrazków. W tym przypadku pozostają one na swoim miejscu, a w ich miejsce pojawiają się nowe elementy. Gdy zostanie utworzona kombinacja pięciu lub więcej symboli tego samego typu (natychmiast lub w wyniku ponownego zakręcenia), aktywowany zostanie licznik spaczenia. Jest to skala na dole ekranu, na której wyświetlane są strzałki i ikony, a następnie zwycięskie zdjęcia ponownie pozostaną na swoim miejscu, a pozostałe zostaną zastąpione nowymi. Jeśli pojawi się jeden lub więcej takich symboli tego samego typu, przesunie Cię to w górę skali, a ponowne obroty będą kontynuowane. Im wyżej znajdziesz się na Warp Meterze, tym większe nagrody na Ciebie czekają. Będą to dodatkowe mnożniki do obliczania wypłat za kombinacje, a także życia, które uprawniają Cię do kontynuowania udziału w tej rundzie.

Jackpoty

W tym modelu nie ma kumulacji jackpota.

Jak grać w Fruit Warp? (Interface)

Choć gra posiada oryginalny interfejs, na pewno szybko się w nim połapiesz, gdyż model jest w pełni zrusyfikowany. Wszystkie napisy i sekcje są dostępne w języku rosyjskim, i zwrócić uwagę na szczegółowe menu, które składa się z kilku oddzielnych okien. Zajmuje się wszystkimi niuansami zasad, biorąc pod uwagę stosunek wypłat, dając możliwość zmiany ustawień i wybrać wielkość zakładu, włączyć tryb automatycznej gry, i tak dalej. Ogólnie rzecz biorąc, panel sterowania jest nie tylko przejrzysty, ale również bardzo poręczny. Ponadto, nie ma potrzeby pobierania slotu Fruit Warp, ponieważ można go uruchomić bezpośrednio z kasyna.

Wniosek

Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej niezwykłych modeli zaprezentowanych publiczności hazardowej w ostatnich miesiącach. Przyciąga zasadami tworzenia kombinacji, niezwykłymi funkcjami, licznymi wypłatami, rosyjską wersją językową, mnóstwem przydatnych informacji, dostępnością ustawień i innymi aspektami. Koniecznie wypróbujcie go sami.