Fortunate 5 za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentPlaytech
 • Maksymalna stawka6
 • Procent wypłat (RTP)95.51%
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy15
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.04 - 0.4
 • Gry bonusoweTak
Fortunate 5 za darmo

Cóż, najwyraźniej producenci slotów online nie mogą oprzeć się pokusie wypuszczenia kolejnego automatu do gry o piratach. Jak wiele takich modeli są już prezentowane w kasynach online, a twórcy oprogramowania oferują coraz więcej nowych modeli. W portfolio Playtech takich slotów jest więcej niż wystarczająco, ale słynna marka nie poprzestaje na tym. Ta recenzja opowiada o kolejnej grze tematycznej, która została wydana pod nazwą Fortunate 5.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Fortunate 5 slot

"The Lucky Five" ma pięć bębnów, piętnaście stałych linii i trzy rzędy obrazków na głównym ekranie. Znajdują się tu proste i specjalne symbole, pięć jackpotów, darmowe spiny, re-spiny, rundy nagród i inne ekscytujące funkcje. Stawki za wszystkie piętnaście pasków są zawsze równe. Zakres kwot pobieranych na każdej linii waha się od czterech do czterdziestu centów (Winner jako przykład). Odpowiednio, nie mniej niż sześćdziesiąt centów i nie więcej niż sześć dolarów może być postawione na rundę. Inne kasyna mogą oferować inne warunki, więc wyjaśnij ten punkt bezpośrednio w instytucji. Nie ma żadnych niespodzianek w tworzeniu kombinacji złożonych z prostych obrazków. Z trzech identycznych obrazków muszą ustawić się obok siebie na aktywnej linii, upewniając się, że zaczynają się od pierwszej kolumny po lewej stronie. Jeśli na jednej linii znajduje się cztery lub pięć symboli, wygrana liczy się tylko za najdłuższą sekwencję na każdej pozycji. Wypłaty obliczane są na podstawie dwóch wskaźników: zakładu na linię oraz specjalnego współczynnika przewidzianego dla każdej z możliwych kombinacji. Parametry te są mnożone. Jeśli jest więcej niż jeden łańcuch, wygrane są sumowane. Po zatrzymaniu bębnów, pieniądze są natychmiast wypłacane na konto, ponieważ nie ma rundy podwajania.Jak stwierdzono w oficjalnej sekcji referencyjnej Fortunate 5, teoretyczny zwrot modelu wynosi 95,51%.

Zrzuty ekranu z The Lucky Five

Online Slot Fortunate 5: Symbole Wild, Scatters

Przede wszystkim poznasz pięciu dzielnych piratów, którzy tworzą bezwzględną załogę Redbearda. Na ekranie zobaczysz samego kapitana z papugą na ramieniu, dziewczynę z pistoletem, kokę z tasakiem, pirata z szablą i starego pijaka z butelką. Więcej bębnów pokazuje wartość nominalną kart od dziewiątki do asa. Elementami specjalnymi są Wild (statek piracki pod "Jolly Roger") i Scatter (czaszka i skrzyżowane miecze). Ich cechy zostały podsumowane poniżej: Podczas tych obrotów, kasyno postawi pieniądze na szali za Ciebie. Na razie nie wiadomo, ile będzie obrotów. Wszystkie jokery zostaną skumulowane na specjalnej skali. Gdy będzie ich pięć, aktywowana zostanie opcja Wild Storm. W następnej rundzie wszystkie zebrane symbole wild zostaną rozmieszczone na ekranie. Szczegółowe informacje na temat zasad można znaleźć w sekcji pomocy.

 • Wild można zobaczyć tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie w grze podstawowej, ale pojawia się również w dwóch pozostałych kolumnach podczas funkcji Wild Storm. Służy do uzupełniania łańcuchów składających się z innych obrazków.
 • Symbole Scatter nie są powiązane z aktywnymi liniami. Dwa z tych symboli dają wypłatę w wysokości jednego całkowitego zakładu. Od trzech scatterów na dowolnej pozycji, rozpoczyna się runda freespinów Wild Waters.

Gry bonusowe Fortunate 5

Fortunate 5 posiada również funkcję 2nd Chance Re-Spin. Zostanie ona uruchomiona, gdy cztery obrazki tego samego pirata na aktywnej linii utworzą kombinację na pierwszym bębnie. W tym przypadku, piąta kolumna zmieni się, aby dać graczowi kolejną szansę na walkę o jackpota (omówione poniżej).

Jackpoty

W tym video slocie znajduje się pięć stałych jackpotów. Ich wielkość jest określana przez zakład, przy którym gra jest rozgrywana. Na przykład, jeśli stawką jest sześć dolarów, jackpoty wahają się od pięćdziesięciu kredytów do dwóch tysięcy dolarów. Aby stać się właścicielem jednego z nich, musisz zebrać na linii kombinację pięciu identycznych piratów. Najmniejszy jackpot dotyczy łańcucha pirata z butelką. A pięć wizerunków kapitana daje maksymalną wygraną.

Jak grać w Fortunate 5? (Interface)

Ponieważ Playtech rusyfikuje wszystkie nowe modele, nie będziemy szczegółowo opisywać przycisków na panelu, skupiając się na głównych funkcjach.Liczba linii jest tutaj stała, więc możesz zmienić tylko wielkość zakładu. Dostępny jest tryb automatycznej gry oraz turbo, przyspieszający obroty. W dziale tła wymienione są kursy, wyjaśnione podstawowe zasady, jak również inne dane. Jeszcze więcej informacji można znaleźć w sekcji dodatkowej pomocy. Ustawienia są dość obszerne i obejmują opcje ekranu, dźwięk, prędkość i tak dalej. Będziesz mógł pobrać Fortunate 5 na swój komputer za pomocą oprogramowania klienckiego kasyna lub otworzyć grę w przeglądarce. Wiele portali oferuje obie wersje.

Wniosek

Trudno powiedzieć, czy jest to najlepsza piracka maszyna wszech czasów, ale z pewnością jest to jedna z gier tematycznych, która zasługuje na uwagę. Wspaniała grafika, kolorowe postacie, oryginalne funkcje, dobre zwroty, pięć jackpotów i poręczny panel to tylko kilka z wielu zalet tego video slotu.