Fei Long Zai Tian za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentPlaytech
 • Maksymalna stawka1250
 • Procent wypłat (RTP)96.04%
 • Maksymalne mnożenie10000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 50
 • Gry bonusoweTak
Fei Long Zai Tian za darmo

Jeśli śledzisz świat hazardu online, prawdopodobnie zauważyłeś rosnącą popularność slotów poświęconych chińskiej kulturze. Prawie wszyscy producenci oprogramowania i duże kasyna oferują takie sloty. Ale dlaczego miałbyś się dziwić? Populacja Chin już dawno przekroczyła miliard, a wśród Chińczyków jest niesamowita liczba zapalonych entuzjastów hazardu.

Nasz dzisiejszy przegląd również skupia się na maszynie o tradycjach Niebiańskiego Imperium. Jeśli się nie mylimy, jego nazwa tłumaczy się jako "Smok lecący po niebie" (możecie nas poprawić, jeśli znacie dokładne znaczenie tego zwrotu). Kolorowa animacja gry i kilka bardzo interesujących opcji bonusowych są szczegółowo opisane w tym artykule od ekspertów z embswarsaw.com.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Fei Long Zai Tian slot

Fei Long Zai Tian to darmowy automat do gry z pięcioma bębnami i piętnastoma symbolami na ekranie głównym, ułożonymi według standardowego układu 5x3. Zakłady można stawiać na jednej do dwudziestu pięciu linii, na których podczas gry tworzone są płatne łańcuchy. Wszystkie paski są pobierane tylko w równych stawkach. Zakres na każdym pasku waha się od jednego centa do pięćdziesięciu euro. Okazuje się, że spin można umieścić co najmniej 0,01 i nie więcej niż 1250 euro. W slocie "Dragon in the sky" znajdują się nie tylko proste obrazki do tworzenia kombinacji według standardowych zasad, ale także symbole o specjalnych właściwościach. Dodatkowo, dostępne są bonusy w postaci darmowych spinów z podwyższonym mnożnikiem i dodatkowymi opcjami nagród, które są wyjaśnione poniżej. Podstawowe obrazy stają się zwycięskie, gdy kilka takich samych elementów pojawia się w aktywnej linii. Muszą one być w ciągłym łańcuchu, zaczynając od pierwszego bębna od lewej. Wypłata jest określana przez dwa parametry: stawka za linię jest mnożona przez współczynnik uzyskanej kombinacji. Waha się ona od x2 do x10000. Jeśli w jednej rundzie jest więcej niż jedna sekwencja, kredyty są sumowane. Model "Dragon in the sky" nie ma gry o równych szansach. Teoretyczna stopa zwrotu wynosi 96,04%.

Zrzuty ekranu z gry Dragon in the Sky

Fei Long Zai Tian Online Slot: symbole Wild, Scatter

Wielobarwne karpie, figurka złotej ropuchy z monetami, fajerwerki, hieroglify i inne tematyczne obrazy są prezentowane na bębnach omawianego video slotu. Wild (szmaragdowy smok) i Scatter (smok i feniks) pełnią specjalne funkcje. Powinieneś opowiedzieć o nich bardziej szczegółowo. Na początku gracz otrzymuje osiem darmowych obrotów z podwojonym mnożnikiem. Ale musi też wybrać dwie z pięciu magicznych pereł. Przyniosą mu one dodatkowe obroty i mnożniki. Maksymalna liczba obrotów jest ograniczona do trzydziestu trzech, a mnożnik osiąga wartość x15. Podczas tych obrotów, dom stawia zakład za klienta.

 • Wild jest szczególnie cennym symbolem, ponieważ nie tylko tworzy kombinacje, które płacą po najwyższych kursach, ale może również zastąpić inne obrazy (z wyjątkiem scatterów) w łańcuchach. Układa się on w paski na bębnach i może wypełnić całą kolumnę. Jeśli jest on częścią sekwencji składającej się z innych obrazów, podwaja standardową wypłatę.
 • Scatter jest niezależny od położenia na ekranie i aktywnych pasów. Dwa z tych symboli pojawiające się w dowolnym miejscu na bębnach zapewnią wypłatę w wysokości dwóch, pięciu, dwudziestu lub pięciuset całkowitych zakładów. Jeśli są trzy lub więcej, runda darmowych obrotów jest również uruchomiona.

Gry bonusowe Fei Long Zai Tian

Wszystkie funkcje nagród dostępne w maszynie Dragon in the Sky zostały omówione powyżej.

Jackpoty

W Fei Long Zai Tian nie ma losowania kumulacji jackpota Playtech.

Jak grać w Fei Long Zai Tian? (Interface)

Model jest przetłumaczony na różne języki, w tym rosyjski, co pomoże Ci szybko zrozumieć funkcje panelu sterowania. Istnieją oddzielne przyciski do wyboru aktywnych linii, stawiania zakładów na każdą linię, aktywowania maksymalnej kwoty na stawkę, autoplay, a nawet trybu turbo, w którym bębny obracają się szybciej. Czterostronicowa tabela wypłat zawiera podstawowe informacje o kursach, symbolach specjalnych, aktywnych pasach i dodatkowych funkcjach. W dodatkowej sekcji pomocy omówiono zasady i funkcje znacznie bardziej szczegółowo. Istnieją ustawienia ekranu, dźwięku i inne. Wiele kasyn pozwala pobrać Fei Long Zai Tian lub otworzyć grę w przeglądarce.

Wniosek

Nawet jeśli nie przepadasz za video slotami o chińskiej tematyce, radzimy nie rezygnować z przetestowania tego modelu. Jest kolorowy, bardzo ciekawy i łatwy w obsłudze. Ma również dość wysoką stopę wypłat.