Emperor’s China za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalne mnożenie9000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy9
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Gry bonusoweNie
Emperor’s China za darmo

Omawiany w tym artykule video slot Emperor of China był jednym z najbardziej popularnych automatów offline od Novomatic. Być może miałeś również przyjemność spróbować szczęścia na tym modelu w jednej z wielu hal w całym kraju. Wszystkie cechy i właściwości tej słynnej gry są szczegółowo omówione w artykule z portalu embswarsaw.com.

Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Emperor's China

Emperor's China to pięciobębnowy automat Novomatic z typowymi dziewięcioma liniami i piętnastoma obrazkami na ekranie. Zestaw opcji składa się również z dobrze znanych opcji: symbole podstawowe, elementy specjalne, gra ryzyka i darmowe spiny z podwyższonymi szansami. Możesz postawić nie na wszystkie dziewięć linii, ale także na jedną, trzy, pięć lub siedem. W każdym przypadku, na wszystkich pozycjach pobierane są równe kwoty. Ich zakres powinien być wyjaśniony bezpośrednio na stronie hazardowej, co wolisz.Proste zdjęcia są wygrywające, gdy po zatrzymaniu bębnów są na aktywnej linii, gdzie muszą tworzyć ciągły łańcuch, począwszy od pierwszej kolumny. Wymaga to co najmniej dwóch lub trzech takich samych symboli, co zależy od typu. Liczony jest tylko najbardziej wartościowy wariant na każdym z zaangażowanych pasków, a wysokość wygranej określana jest według standardowej formuły: zakład liniowy jest pomnożony przez współczynnik tej kombinacji. Może to być od x4 do x9000. Jeśli w jednej rundzie jest więcej niż jeden łańcuch, punkty się sumują. Wygrane pieniądze nie są od razu wpłacane na konto, ponieważ klient może chcieć wziąć udział w rundzie podwajania. To jest w stylu "zgadnij kolor karty". Zasady są Wam zapewne znane, więc nie będziemy ich opisywać. Nie zapominaj, że możesz grać kilka razy z rzędu, ale możesz zrezygnować na dowolnym etapie.Producent nie dostarcza żadnych danych na temat teoretycznej wypłaty w grze "The Emperor".

Zrzuty ekranu z Cesarza Chin

Slot online Emperor's China: symbole Wild, Scatter

Wszystkie obrazy pokazane na bębnach Emperor's China są w taki czy inny sposób związane z kulturą Chin. Zobaczysz typowe budynki, monety, rzeźby i różne postacie. Dostępne są również symbole Wild (Emperor) i Scatter (Battle Banner). Przeczytaj więcej o nich w szczegółach: Trzy, cztery lub pięć scatterów uprawnia do uruchomienia piętnastu darmowych obrotów, w których wszystkie wygrane są potrajane. Zakład tutaj dla gracza tworzy instytucję. Obroty mogą zostać przedłużone.

 • Wild jest szczególnie cenny, ponieważ nie tylko wypłaca wysokie mnożniki, ale może również zastąpić inne obrazy, z wyjątkiem scatterów. Aby tak się stało, musi się on pojawić w prawidłowej pozycji. Co więcej, w takich przypadkach zwykłe kursy są podwajane.
 • Scatter różni się od pozostałych obrazków tym, że jest niezależny od aktywnych linii, a jego wypłata jest oparta na całkowitym zakładzie w danej rundzie.

Gry bonusowe maszyny Emperor's China

W grze Emperor's China nie ma żadnych dodatkowych nagród ani rund, poza tymi omówionymi powyżej.

Jackpoty

Automat Emperor of China nie posiada oddzielnego progresywnego jackpota, ale na niektórych stronach może brać udział w pojedynczym kumulacyjnym losowaniu.

Jak grać w Cesarskie Chiny? (Interface)

Na panelu sterowania urządzenia znajduje się sporo przycisków, ale łatwo je rozgryźć w ciągu dwóch lub trzech minut testowania w trybie swobodnym. Należy pamiętać, że niektóre przyciski łączą w sobie różne funkcje. Na przykład, pięć przycisków w centrum panelu służy do wyboru liczby linii i zatrzymania bębnów oddzielnie podczas rundy gry. Przyciski zakładów mogą być również użyte do uruchomienia gry z kursami, gdy na koniec obrotu zostanie naliczona wypłata. Tabela składa się z dwóch stron. Pierwszy dotyczy kursów, drugi wyjaśnia zasady dotyczące symboli specjalnych i darmowych obrotów.Na ekranie, poniżej bębnów, znajduje się kilka okien z ważnymi danymi o zakładzie, wygranych, saldzie itd. Istnieje wiele ustawień: dźwięk, ekran, prędkość bębna, grafika i tak dalej. Będziesz mógł uruchomić Emperor's China bezpośrednio na stronie kasyna, bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wniosek

Oczywiście model ten powinien być przede wszystkim polecany graczom z doświadczeniem, którzy mogą go znać z czasów pierwszych salonów gier. Nie jest tajemnicą, że wielu z nich jest bardzo konserwatywnych i preferuje znane automaty do gry. Ale możliwe jest, że Emperor's China zainteresuje również młodsze pokolenie graczy, ponieważ ma bardzo atrakcyjne warunki gry.