Daredevil za darmo

Informacje podstawowe
  • SekcjaAutomaty do gier
  • ProducentPlaytech
Daredevil za darmo

Daredevil to slot wideo oparty na komiksie Marvela i filmie o tym samym tytule z Benem Affleckiem w roli głównej. Komiksy Marvela mają swój urok, a bohaterowie są silni i wrażliwi jednocześnie. To nie przypadek, że filmy na podstawie komiksów stają się hitami. Taki sam sukces czekał na ten slot, który został stworzony, podobnie jak Blade, po nabyciu franczyzy na wykorzystanie postaci ze słynnego komiksu.

Zagraj w slot Daredevil

Daredevil video slot to slot z pięcioma bębnami i dwudziestoma liniami. Charakterystyczną cechą tego slotu jest opcja Bullseye, 4 tajemnicze progresywne jackpoty. Slot oferuje również 10 darmowych spinów z dzikimi, losowymi symbolami oraz maksymalną nagrodę w wysokości 5,000 zakładów, która jest pomnożona przez Twój zakład liniowy. Możesz wybrać zakład na linię, w zakresie od 1 centa do 50 dolarów za linię. Oznacza to, że całkowity zakład może wynosić aż 1.000$. Możesz skorzystać z opcji autoplay. Twój zakład może zaczynać się od jednego centa i nie może przekroczyć 10 centów na linię, więc maksymalny zakład będzie wynosił 2$ na spin. To znaczy, że Daredevil jest dobry nie tylko dla zapalonych graczy, ale także dla casuali. Jeśli w grze pojawią się symbole wild, wygrasz 10 darmowych gier. Po każdym zakręceniu radar Daredevila skanuje symbole, a niektóre z nich stają się symbolami wild. Symbole Wild zastępują każdy symbol z wyjątkiem symboli rozproszonych. Wygrane z symboli rozproszonych są wypłacane zanim symbole wild zostaną losowo przydzielone. Dodatkowe darmowe gry w grze Daredevil mogą być wygrywane ad infinitum.Gra oparta na komiksach w linii Playtech jest radykalnie różna od większości gier tego typu. Kupiwszy franczyzę, by móc korzystać z postaci, firma postanowiła w pełni wykorzystać jej funkcjonalność, ale także dopracować ją tak, by gry te wyróżniały się jako szczególna grupa. Trzeba powiedzieć, że jak wszystko, co robi ta firma, zadanie to udało się znakomicie, a my możemy cieszyć się niezwykłymi cechami, które są obecne w tej grze. Daredevil video slot zawiera opcję Bullseye. Jeśli pamiętacie z opowieści, to jest to najemny złoczyńca z tarczą na czole, z którym Daredevil się zadaje. W filmie gra go bezkonkurencyjnie aktor Colin Farrell. Umieść cel Bullseye w jednym z 15 okienek przed kręceniem kołowrotkiem. Wyceluj w cel i kliknij na kołowrotek. Jeśli po zakręceniu będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia, aby odgadnąć miejsce, w którym spadnie symbol Byka, wtedy Twój całkowity zakład zostanie pomnożony trzykrotnie. Cel pozostanie w tej samej pozycji, dopóki nie przesuniesz go w inne miejsce. Opcja ta jest dostępna tylko w grze głównej.

Jackpoty

Jeśli chodzi o największą stałą wygraną, to wynosi ona 5.000 monet. Video slot posiada 4 progresywne jackpoty. Wszystkie sloty Marvela mają 4 progresywne jackpoty: Power, Extra Power, Super Power i Ultimate Power. Każdy spin na slocie Daredevil może wygrać jackpota. Jednak im wyższy zakład, tym większe są szanse na trafienie jackpota, który obejmuje darmowe spiny. Gra z jackpotem ma siatkę 4X5 składającą się z 20 kwadratów, w których ukryte są różne symbole. Kliknij na kwadraty, aby zobaczyć symbole jackpota. Tylko 3 z tych symboli muszą być dopasowane, a wtedy wygrasz jackpota. Gra o jackpota posiada timer. Licznik czasu jackpota odbierze Ci wygraną, jeśli nie będziesz działać wystarczająco szybko.

Wniosek

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem komiksu Daredevil, czy nie, czy podobał Ci się film Daredevil, czy nie, ten video slot jest wspaniale zaprojektowany. To może zapewnić Ci rozrywkę, ponieważ automat ma wiele opcji i ciekawych sztuczek, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Powiedziałbym, że dzięki innowacjom nastąpiła ewolucja automatów do gry. Najsurowsi krytycy, którzy znają tajniki automatów do gry, wychwalają ten slot. Teraz nadeszła Twoja kolej.