Dancing Lions za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentGameart
 • Maksymalna stawka10
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy10
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię0.01 - 1
 • Gry bonusoweNie
Dancing Lions za darmo

Kultura Niebiańskiego Imperium ma kilka tradycyjnych tańców. Wraz z tańcem smoka, taniec lwa jest jednym z najbardziej znanych. Wykonywana jest przez dwóch partnerów ukrywających się pod postacią króla bestii. Co ciekawe, podstawowe ruchy tańca, który jest wykonywany na prawie wszystkich większych festiwalach, można znaleźć w różnych chińskich sztukach walki.

Recenzowany automat online Dancing Lions poświęcony jest tańcowi lwów. Ten kolorowy model z ciekawymi funkcjami zaprezentowała firma GameArt, a eksperci embswarsaw.com przygotowali dla Was szczegółowy artykuł o tej nowości.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Dancing Lions

Dancing Lions ma pięć bębnów, dziesięć zawsze aktywnych linii i trzy rzędy obrazów na ekranie głównym (w sumie piętnaście). Zakłady na zaangażowanych pasach są niezmiennie równe. Możesz postawić na każdym z nich 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20, 0,50 lub 1 euro. Odpowiednio, od dziesięciu centów do dziesięciu euro są akceptowane na rundę.Model oferuje różne funkcje gry, w tym symbole podstawowe i specjalne, grę z równymi szansami i darmowe obroty ze specjalnymi warunkami.Proste obrazy tworzą wygrywające łańcuchy na aktywnych liniach. Wymaga to kilku identycznych elementów. Muszą one przylegać do siebie, zaczynając od pierwszej kolumny po lewej stronie. Wygrana jest określana przez pomnożenie dwóch parametrów: zakładu na linię oraz szansy na otrzymaną kombinację (od x5 do x5000). Jeśli w jednej rundzie jest kilka sekwencji, wypłaty są sumowane.Na koniec rundy, w której zostały naliczone jakiekolwiek kredyty, możesz albo wziąć pieniądze, albo umieścić je w grze na podwojenie. Gra się w stylu klasycznym. Musisz odgadnąć kolor karty. Myślimy, że to jest jasne bez dalszych wyjaśnień.Dla dodatkowych funkcji i różnych wyjątków od zasad, czytaj dalej poniżej. Nie mamy żadnych informacji na temat powrotów Dancing Lions.

Zrzuty ekranu z Tańczących Lwów

Dancing Lions online slot: symbole Wild, Scatter

Video slot zawiera chińskie lampiony, fajerwerki, bębny i pięć nominałów kart od dziesiątki do asa. Dodatkowo, gra wykorzystuje dwa specjalne symbole: Wild (maska białego lwa) i Scatter (flagi z hieroglifami). Przyjrzyjmy się im bardziej szczegółowo. Podczas darmowych obrotów zakład pozostaje taki sam jak w poprzedniej rundzie, ale pieniądze dla klienta wypłacane są przez instytucję. Tutaj wszystkie banery z hieroglifami zamieniają się w Wild i zastępują inne obrazy.

 • Joker działa zgodnie z ogólnymi zasadami, tworząc kombinacje na danych paskach. Może on również zastąpić obrazki inne niż scatter w łańcuchach.
 • Scatter jest losowany na pierwszym, trzecim i piątym bębnie. Gdy pojawi się on w dowolnym miejscu w trzech kolumnach jednocześnie, gracz kwalifikuje się do dziesięciu darmowych obrotów.

Gry bonusowe Tańczące Lwy

W grze Dancing Lions nie ma żadnych innych nagród ani premii poza omówionymi powyżej darmowymi obrotami.

Jackpoty

Dancing Lions nie posiada progresywnego jackpota.

Jak grać w Tańczące Lwy? (Interface)

Nasze podpowiedzi dotyczące znaczenia anglojęzycznego panelu sterowania pomogą Ci zrozumieć interfejs gry: Jak widać, niektóre z przycisków wykonują kilka funkcji jednocześnie, zmieniając się w zależności od sytuacji.Ustawienia pozwalają wyłączyć równe szanse odtwarzania, dezaktywować dźwięk i wybrać rozmiar ekranu. Model można uruchomić bezpośrednio w przeglądarce, bez konieczności instalowania go na komputerze. W regulaminie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o kursach, opcjach bonusowych i innych ważnych aspektach.

 • Spin/Stop/Take - rozpoczęcie nowego obrotu/zatrzymanie bębnów/odzyskanie wypłaty
 • Autoplay/Gamble - aktywuj autoplay/rozpocznij rundę podwajania.
 • Tabela wypłat - tabela kursów i zasady
 • Zakład na linię - Wybierz zakład na linię

Wniosek

Oczywiście, chiński temat jest nieco męczący dla stałych klientów kasyn online, ponieważ prawie wszyscy producenci oprogramowania poświęcają mu swoje automaty do gry. Fakt ten nie umniejsza jednak wartości przedmiotowej nowości. Jest to wysokiej jakości slot pod każdym względem, z piękną grafiką, starannie przemyślanym projektem i bardzo interesującymi funkcjami.