Crystal Queen za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentQuickspin
 • TematFantasy
 • Stawka minimalna0,10 USD
 • Maksymalna stawka100 USD
 • Procent wypłat (RTP)96.16%
 • Maksymalne mnożenie250 : 1
 • Dostępne są bezpłatne testyTak
 • Wersja mobilnaTak
 • Data wydania18 sierpnia 2015 r.
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy56
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Zmiennośćniski
 • RespinyTak
 • Dodatkowe mnożniki5
 • FreespinsTak
 • Gry bonusoweDarmowe Spiny, Respin
Crystal Queen za darmo

Programiści z Quickspin zachwycili nas kolejnym arcydziełem. Znany producent oprogramowania dla gier hazardowych online wydał niezrównany automat do gry, stworzony w oparciu o słynną baśń Hansa Christiana Andersena "Królowa Śniegu". Nie będziemy ponownie opowiedzieć historię dziewczyny Gerda, jej przyjaciel Kai i zdradziecki władca północy, ale pójdziemy prosto do opisu nowości, które różni się niezwykle ciekawy gameplay, kolorowy design i doskonałą animację.

Stawka minimalna
Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Crystal Queen

Crystal Queen ma pięć bębnów i trzydzieści obrazów na ekranie głównym, ułożonych we wzór 5x6. W sumie jest pięćdziesiąt sześć linii, ale początkowo aktywnych jest tylko dwadzieścia na trzech dolnych rzędach symboli. Trzy kolejne rzędy zdjęć mogą zostać odblokowane w tym procesie. Każda z nich daje Ci możliwość tworzenia kombinacji na dodatkowych dwunastu liniach. Zakłady w video slocie są przyjmowane natychmiast na rundę. Jest to wielokrotność pięćdziesiątki i może wynosić od 0,50 do 100 euro. Gra posiada proste i specjalne obrazki, funkcję zastępowania symboli w kombinacjach, darmowe spiny z bardziej korzystnymi warunkami, a także inne ciekawe opcje omówione w dalszej części artykułu. Aby ułożyć zwycięski łańcuch z podstawowych obrazków, potrzebujesz co najmniej trzech identycznych obrazków. Muszą one zostać umieszczone obok siebie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna od lewej. Płatna jest tylko najdłuższa sekwencja w jednej linii. Wygrane są obliczane zgodnie z kursami określonymi przez zasady dla każdej z możliwych kombinacji. Waha się on od x10 do x250. Drugim składnikiem jest tak zwany zakład mnożnikowy. Jest ona równa jednej dwudziestej piątej całkowitej sumy, o którą toczy się gra. Obliczenia dokonuje się poprzez ich pomnożenie. Jeśli wystąpi więcej niż jedna kombinacja, wygrane są sumowane. Po naliczeniu wygranej obrazki, które tworzyły łańcuch, znikają. Na ich miejsce spadają nowe elementy, a także odmraża się rząd symboli znajdujący się powyżej. W tym samym czasie aktywowano dodatkowe dwanaście linii. Ponadto, wiąże się z dodatkowym mnożnikiem x2, który będzie brany pod uwagę przy ustalaniu dalszych płatności. Następnie bębny obracają się ponownie, ale bez żadnych kosztów dla użytkownika. Wypłaty są naliczane zgodnie z nowymi warunkami (z dodatkowymi liniami i mnożnikami). Jeśli kombinacja zostanie utworzona ponownie, wszystko się powtarza: otwiera się kolejny rząd, dwanaście kolejnych linii zostaje aktywowanych, a mnożnik wzrasta do x3. Kolejna kombinacja powtarza się tak samo, ale mnożnik wynosi już x5. W Crystal Queen nie ma gry opartej na kursach, więc wszystkie wypłaty są automatycznie wypłacane na konto. Ten video slot ma teoretyczną stopę zwrotu 96.16%.

Zrzuty ekranu z Kryształowej Królowej

Slot Online Crystal Queen: Symbole Wild, Symbole Scatter

W maszynie znajdują się tylko cztery postacie: Królowa Śniegu, Kai, Gerda i renifer. Oprócz nich, regularnymi obrazkami są nominały kart do gry od dziesiątki do asa. Obdarzone specjalnymi cechami dwie odmiany Wild (odpowiedni napis) i Bonus (złoty medalion z czerwonym rubinem). Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o ich funkcjach: Więcej informacji na temat symboli i darmowych obrotów znajdziesz w sekcji pomocy.

 • Regularny Wild nie pojawia się na wszystkich bębnach, ale płaci. Ponadto, może zastąpić inne obrazy bazowe, jeśli wymaga tego sytuacja.
 • Rozszerzający się joker nie tworzy kombinacji, ale zastępuje inne symbole. Może również zajmować do pięciu dodatkowych pozycji na ekranie. Komórki są wybierane losowo. Następnie działają w swoim normalnym trybie.
 • Bonus jest rodzajem scattera. Trzy z tych symboli pojawiają się w dowolnym miejscu na ekranie i uruchamiają dziesięć darmowych obrotów. W nich zakład dla klienta jest dokonywany przez dom. Podczas darmowych obrotów na ekranie pojawia się więcej jokerów, wszystkie rzędy symboli są początkowo zaangażowane, a łańcuchy wygranych tworzą się po obu stronach ekranu w obu kierunkach. W ten sposób powstaje tu więcej kombinacji.
Symbol Scatter w grze Crystal Queen
Symbol Scatter w grze Crystal Queen
Trzy scattery uruchamiają darmowe obroty.
Dziki symbol w grze Crystal Queen
Dziki symbol w grze Crystal Queen
Zastępuje każdy z symboli w slocie, a także kopie scatterów wokół niego.
Dziki symbol w grze Crystal Queen
Dziki symbol w grze Crystal Queen
Zastępuje wszystkie symbole w slocie. Pierwszy symbol w tabeli wypłat slotu według ceny.
Symbol Królowej Śniegu w Kryształowej Królowej
Symbol Królowej Śniegu w Kryształowej Królowej
Pierwszy symbol w tabeli wypłat slotu.
Symbol Gerdy w Kryształowej Królowej
Symbol Gerdy w Kryształowej Królowej
Drugi symbol o najwyższej cenie w tabeli wypłat slotu.
Symbol bohatera w Królowej Kryształu
Symbol bohatera w Królowej Kryształu
Trzeci symbol o najwyższej cenie w tabeli wypłat slotu.
Symbol łosia w Kryształowej Królowej
Symbol łosia w Kryształowej Królowej
Czwarty najdroższy symbol w tabeli wypłat slotu.
Symbol A w Kryształowej Królowej
Symbol A w Kryształowej Królowej
Piąty najwyżej wyceniony symbol w tabeli wypłat slotu.
Symbol K w Kryształowej Królowej
Symbol K w Kryształowej Królowej
Piąty najwyżej wyceniony symbol w tabeli wypłat slotu.
Symbol Q w Kryształowej Królowej
Symbol Q w Kryształowej Królowej
Szósty, najwyżej wyceniony symbol w tabeli wypłat slotu.
Symbol J w Kryształowej Królowej
Symbol J w Kryształowej Królowej
Szósty, najwyżej wyceniony symbol w tabeli wypłat slotu.
Symbol 10 w Kryształowej Królowej
Symbol 10 w Kryształowej Królowej
Szósty, najwyżej wyceniony symbol w tabeli wypłat slotu.

Gry bonusowe Crystal Queen

W tym slocie nie ma tematycznej rundy nagród.

Crystal Queen darmowe spiny

Darmowe spiny są dostępne i musisz złapać trzy scattery, aby je uruchomić.

Jackpoty

W grze Crystal Queen nie ma progresywnego jackpota.

Jak grać w Kryształową Królową? (Interface)

Gra jest zrusyfikowana, więc nie będziemy wyjaśniać znaczenia terminów na panelu. Aby wybrać zakład należy wywołać okienko pop-up i kliknąć na żądaną wartość.Nowy spin zaczyna się od przycisku strzałki po prawej stronie. Jeśli aktywujesz opcję "Fast Play", bębny będą zatrzymywać się szybciej. Możesz również wyłączyć dźwięk i rozwinąć ekran do pełnego monitora.Tabela pokazuje kursy, wyjaśnia wszystkie subtelności zasad, i zajmuje się układem linii. W grze znajduje się sekcja pomocy z opisem dodatkowych parametrów.Gra jest uruchamiana w przeglądarce, więc nie ma potrzeby pobierania Crystal Queen.

Mobilna wersja automatu do gry

Slot został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ci komfortową grę na smartfonach. Jest on kompatybilny z wszystkimi nowoczesnymi urządzeniami z systemem Android i iOS oraz popularnymi przeglądarkami. Nie jest wymagana żadna aplikacja.Wersja z ekranem dotykowym posiada przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs. Zasady, ustawienia i wszystkie kluczowe funkcje pozostają bez zmian.

Wniosek

Jest to naprawdę interesujący video slot z bardzo zabawnymi animacjami, intuicyjnym interfejsem, wspaniałym wyborem funkcji gry, dużą liczbą kombinacji i wieloma innymi zaletami. Zdecydowanie powinieneś spróbować, jeśli jesteś zwolennikiem nowoczesnych automatów do gry.