Cosmic Quest: Mission Control za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentRival
 • Maksymalna stawka150
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy15
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Postaw na linię0.01 - 0.25
 • Gry bonusoweTak
Cosmic Quest: Mission Control za darmo

Gra Space Quest: Mission Control posiada pięć bębnów i 20 linii wypłat. Epizod 1 jest ciekawym przykładem automatu do gier sci-fi. W tej grze możesz zgarnąć jackpot w wysokości 12.000$, gdy wygrasz największą nagrodę. Procent wypłat w tej grze wynosi 98.64%.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Cosmic Quest: Mission Control slot

Space Quest jest z jednej strony typowym video slotem, w którym zobaczysz ten sam układ i te same przyciski kontrolne, ale z drugiej strony nie jest on w żaden sposób nietypowy, ponieważ zawiera małpy i pieski wyruszające w kosmos. Zanim dołączą do Ciebie w tej ekscytującej podróży, musisz postawić zakłady. Zakłady wahają się od jednego centa do 50. Wybierz liczbę monet na linię. Pamiętaj, że jeśli tego nie zrobisz, zakład nadal będzie ustawiony domyślnie, więc sugerujemy, abyś wprowadził poprawki, ponieważ pieniądze zostaną pobrane z Twojego konta w kasynie online. Możesz, oczywiście, zatrzymać jedną monetę, ale możesz tego żałować, jeśli wygrasz. Aktywując więcej linii zwiększasz swoje szanse na wygraną. Slot nie jest progresywny. Zobaczycie zdobywców kosmosu. Jeśli ustawisz maksymalny zakład, aktywujesz wszystkie 15 linii wypłat, a nominał monet będzie taki sam, jak przed kliknięciem przycisku maksymalnego zakładu. Możesz kręcić bębnami za pomocą przycisku Spin lub możesz ustawić maksymalną stawkę za pomocą przycisku Bet Max, a obrót rozpocznie się automatycznie. Gra posiada również wstawione gry zręcznościowe, które sprawiają, że slot jest bardziej urozmaicony i interesujący. Temat przestrzeni kosmicznej w grze jest dobrze pokazany w grafice. Są one jasne i kolorowe.

Cosmic Quest: Mission Control online slot: symbole Wild, Scatter

Symbolami w grze są astronauci, stacje kosmiczne, rakiety i satelity... Małpy są symbolem scatter w grze. Nie tylko są one w stanie polecieć w kosmos, ale także uruchomić darmowe obroty. Na przykład, mogą one aktywować 10 darmowych obrotów, a te z kolei aktywują rozszerzający się symbol wild, który może pokryć cały bęben! Oznacza to, że nawet kombinacje, w których brakuje jakiegoś symbolu, nadal są uznawane za kombinacje wygrywające. Dziki symbol rozszerzający się wygląda całkiem imponująco. Na Twoich oczach rakieta poleci w kosmos. W każdym innym momencie (nie podczas darmowych obrotów) jest to zwykły symbol wild, który może zastąpić symbole inne niż wild. Trzy symbole pilota uruchamiają rundę bonusową, w której musisz zniszczyć asteroidy, aby jednocześnie wygrać nagrody. Nie potrzeba wielkiej celności, więc coś mi mówi, że poradzisz sobie z tą misją. Możesz najpierw poćwiczyć na darmowej wersji, a następnie przejść do gry na pieniądze, jeśli chcesz. Symbolem mnożnika w grze jest rakieta. Gdy rakieta zostanie pokazana w całości, wówczas mnożnik wzrasta do 5000 razy. Dodatkowo, gracze mogą otrzymać mnożniki 1,000, 100 i 10.

Kosmiczne poszukiwania: Kontrola misji gry bonusowe

Gra bonusowa w Space Quest może znacznie urozmaicić rozgrywkę, która i tak jest już całkiem ekscytująca. Możesz uzyskać dostęp do tej gry, jeśli na bębnach pojawią się co najmniej trzy symbole pilota. Gra Bonusowa Asteroid Blasteroid utrzyma Cię w napięciu, a także nagrodzi Cię nagrodami.

Jackpoty

Jackpot w grze wynosi 5,000 monet.

Jak mogę grać w Kosmiczne poszukiwania: Kontrola misji? (Interface)

Gra ma wspaniały kolorowy interfejs i animację. Jaskrawo kolorowe symbole są animowane podczas wygrywających kombinacji. W tle symboli zobaczysz piękne gwieździste niebo, a po bokach kolorowe numery linii powiedzą Ci, które zwycięskie kombinacje tym razem Cię zadowoliły. Podczas gry będziesz potrzebował tych przycisków:

 • -/+, aby ustawić żądany nominał monety
 • Wybierz Monety: Wybierz liczbę monet.
 • Wybierz Linie: aktywne linie wypłat
 • Obroty: kręć bębnami
 • Zakład Max: Wybierz maksymalny zakład
 • Auto: odtwarzanie automatyczne

Wniosek

Fascynujące sci-fi może być czymś więcej niż tylko na ekranie telewizora. Spróbuj Cosmic Quest, a zdasz sobie sprawę, że wcześniej wiele traciłeś, ponieważ ten gatunek nie może być w pełni opanowany, dopóki nie spróbujesz gry w gry slotowe sci-fi w kasynie online.