Cash Clams za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka10
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów3
 • Liczba wierszy1
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.25 - 5
 • Gry bonusoweNie
Cash Clams za darmo

Ziarenko piasku wbite w muszlę mięczaka nacreous, w odpowiednich warunkach, po pewnym czasie zamieni się w perłę. Ciekawe, co by się stało, gdyby ziarnko złotego piasku było takim ziarnkiem? Twórcy gry Cash Clams zasugerowali, że ostrygi nie będą produkować ze złotego piasku cennych minerałów pochodzenia organicznego, ale raczej bite złote monety, co nie jest gorsze dla poszukiwaczy skarbów, a może nawet bardziej płynne dla graczy kasynowych.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w slot Cash Clams

Cash Clams to trzy-bębnowy, nieprogresywny klasyczny automat do gry od Microgaming Classic z jedną linią wypłat. Gra posiada symbol 'wild', mnożnik oraz maksymalny jackpot w wysokości 25 000$.

W grze możesz postawić zakłady za pomocą monet od 25 centów do 1$. Z jedną linią wypłat i możliwością postawienia tylko 2 monet na linię, Twój całkowity zakład może wynieść maksymalnie 10$.

Dziki symbol może pojawić się na wszystkich trzech bębnach, aby zastąpić brakujący symbol w kombinacji. A gdy mu się to uda, gracz otrzyma nawet nagrodę. Na przykład, gdy jeden taki symbol zastąpi brakujący symbol w kombinacji, wówczas Twoja wygrana zostanie pomnożona przez 2. Jeśli dwa symbole wild zastąpią brakujący symbol w wygrywającej kombinacji, Twoja wygrana zostanie pomnożona przez 4. Jeśli 3 z tych symboli pojawią się na bębnach, możesz wygrać jackpot w wysokości od 2 000 do 5 000 euro.

Cash Clams online slot: Symbole Wild, Scatter

W tym przypadku, polisemiczny temat slotu jest w pełni ujawniony w projekcie automatu. Objawia się także w sensie dosłownym, w postaci muszli pełnych złotych monet. Główną postacią na logo gry oraz na symbolu "wild" jest jaskrawa, można powiedzieć, kwaśna fioletowo-zielona ostryga z przebiegłymi oczami. W jego uchylonych klapach widzimy kilka zgrabnych stosów złotych monet. Tradycyjna siódemka, również wykonana ze złota na niebieskim tle, otoczona jest rozsypanymi złotymi monetami. Nieoczekiwaną postacią dodatkową jest czerwony krab morski o ogromnych pazurach i wyglądzie typowym dla postaci z kreskówek dla dzieci. Również zwykły zestaw napisów "bar", podwójny "bar" i potrójny "bar" jest wykonany litymi złotymi literami.

5 różnych symboli oferowanych w grze nie jest tak zróżnicowanych, jak byśmy chcieli, ale są gorsze gry, w które można zagrać.

Gry bonusowe Cash Clams

Automat Cash in the Shell nie posiada gry bonusowej.

Jackpoty

Zakres zakładów w Cash Clams waha się od $0,25 do $10. Maksymalny jackpot wynosi 25 000 $.

Jak grać w Cash Clams? (Interface)

Projekt interfejsu Cash Clams łączy w sobie złoty motyw z komicznymi animowanymi postaciami w psychodelicznym, jasnym i kolorowym otoczeniu. Mimo to, slot nie odbiega w żaden sposób od standardów klasycznych automatów do gry. Układ gry łączy na jednym ekranie obracające się bębny, tabelę wypłat oraz kolorowe logo. Sterowanie jest proste i nieskomplikowane. Zasady są tradycyjne i ugruntowane, podobnie jak samo wydobycie pereł.

Trzy bębny i logo przypominające kolaż przywodzą na myśl stare czasy. Znajdują się one po lewej stronie interfejsu, a tabela wypłat znajduje się po drugiej stronie. Zajmuje całą pozostałą przestrzeń.

W grze, zobaczysz następujące przyciski:

Zakład pierwszy - minimalna stawka na linię

Bet max - maksymalny zakład

Spin - polecenie kręcenia bębnami

Plus - Minus - zwiększanie/zmniejszanie nominału monety.

Expert - tryb, w którym możliwa jest gra automatyczna

Wniosek

Cash Clams z pewnością zainteresuje osoby, które lubią klasyczne automaty do gry. Automat do gry jest całkiem zabawny. Z jednej strony, jest ona wykonana w stylu retro, ale z drugiej strony, nowoczesne opcje zostały dodane, aby nadać grze trochę nowoczesnego twistu. Pomysł się powiódł, a gra jest uwielbiana zarówno przez fanów klasycznych slotów, jak i tych, którzy nie mają nic przeciwko graniu w tradycyjne gry, jeśli deweloper urozmaicił rozgrywkę o dodatkowe funkcje, które były reprezentowane przez symbol wild i mnożnik.

Darmowy automat jest zwykle używany do wypróbowania gry, aby przyjrzeć się jej bliżej. Możesz również skorzystać z automatu do gry bez rejestracji dostępnego online. Jeśli chcesz, możesz pobrać automat do gry za darmo na naszym portalu.