Cash Bomb za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNetent
 • Maksymalna stawka1
 • Progresywny jackpotTak
 • Liczba bębnów3
 • Liczba wierszy1
 • JokeryNie
 • RozproszenieNie
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.5 - 1.5
 • Gry bonusoweNie
Cash Bomb za darmo

Net Entertainment posiada w swoim asortymencie sekcję z minigrami. Istnieje tylko kilka modeli z różnych gatunków, które łączy mała rozdzielczość ekranu i bardzo proste zasady działania. Jedną z takich gier jest slot wideo Cash Bomb.

Maksymalna stawka
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Cash Bomb slot

Cash Bomb to darmowy automat do gry z progresywnym jackpotem. Posiada trzy bębny i jedną linię, na której można postawić od jednej do trzech monet. Monety są ustalone na pięćdziesiąt centów. W grze Cash Bomb zwycięskie kombinacje są tworzone z trzech takich samych symboli na linii (choć istnieją wyjątki od tej reguły, które omówimy poniżej). Maksymalna wygrana (po uwzględnieniu jackpota) wynosi 4.800 monet. Nie ma możliwości gry na automacie Cash Bomb na podwojenie wypłaty. Teoretyczna wygrana na slocie Cash Bomb wynosi 95,4%.

Cash Bomb online slot: symbole Wild, Scatter

W grze Cash Bomb znajduje się kilka symboli: dzwonek, wiśnie, siódemka, piątka oraz bomba z zapalonym lontem i znakiem dolara na boku. Dzwonek może tworzyć kombinacje z innymi symbolami. Wiśnie i bomby również płacą w dowolnej pozycji na ekranie (chociaż kombinacje tych symboli na tej samej linii dają wyższe szanse).

Jackpoty

Cash Bomb slot posiada progresywnego jackpota. Aby wygrać jackpota, musisz zebrać trzy bomby na jednej linii, upewniając się, że grasz za trzy monety. Jeśli postawisz dwie lub trzy monety i wygrasz kombinację trzech takich symboli, otrzymasz wypłatę odpowiednio 2400 i 4800 monet.

Jak mogę grać w Cash Bomb? (Interface)

Interfejs gry Cash Bomb składa się z ekranu z trzema bębnami, okien informacyjnych Win (wysokość wygranej) i Bet (wysokość zakładu) oraz panelu kontrolnego z przyciskami Bet (wybierz zakład), Run (zaokrąglaj o centy) i Max Bet (maksymalny zakład). Powyżej ekranu głównego znajduje się pasek informacyjny, obok którego znajduje się przycisk Paytable, który otwiera tabelę wypłat. Poniżej panelu kontrolnego znajduje się kolejna linia, która pokazuje stan konta, zakład i wygrane, ale w jednostkach pieniężnych zamiast monet. W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk z wizerunkiem biegnącego zająca. Aktywuje on tryb przyspieszony gry. Kliknięcie na głośnik wycisza dźwięk, a znak zapytania otwiera sekcję pomocy (bez tłumaczenia na język rosyjski).

Wniosek

Zasadniczo, minigra Cash Bomb jest małą wersją klasycznego automatu z jackpotem. Ma bardzo proste zasady i design, ale pozwala walczyć o dużego jackpota.