Bridezilla za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka6
 • Maksymalne mnożenie1000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.01 - 0.2
 • Gry bonusoweTak
Bridezilla za darmo

Słowo bridezilla jest całkiem nowym dodatkiem do języka angielskiego. Powstało ono z połączenia dwóch innych słów: bride i Godzilla (słynny potwór z popularnego filmu science-fiction). Ale nie szukajcie tego w oficjalnych słownikach. Potocznie mówi się o dziewczynach, które przed własnym ślubem uważają, że świat powinien kręcić się wokół nich i terroryzują otoczenie swoimi kapryśnymi żądaniami.

Jak można sobie wyobrazić, takie panny młode nie są rzadkością, dla podniecenia przed ceremonią ślubną jest poza skalą. Przedsiębiorczy Amerykanie robią nawet telewizyjny reality show Bridezilla, w którym występują takie histeryczne dziewczyny. Microgaming wypuściło nowy darmowy automat Bridezilla poświęcony temu samemu problemowi.

Zobacz recenzję embswarsaw.com tego modelu poniżej.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów

Zagraj w slot Bridezilla

Bridezilla to slot wideo z pięcioma bębnami, trzema rzędami symboli na ekranie i 243 sposobami tworzenia wygrywających kombinacji. Nie ma aktywnych linii jako takich, a na automacie można grać za wielokrotność trzydziestu centów. W Crazy Vegas Casino dozwolone umieścić na spin z trzydziestu centów do sześciu dolarów.Paying kombinacje w automacie Bridezilla są tworzone z trzech lub więcej tego samego obrazu znajduje się w każdej pozycji na sąsiednich bębnach, począwszy od pierwszego. Wysokość wygranej za każdą z możliwych kombinacji jest pokazana w specjalnej tabeli, biorąc pod uwagę aktualny zakład. Bridezilla video slot posiada specjalne symbole, darmowe uruchomienia, dodatkowe mnożniki i inne opcje. Nie ma tu ryzykownej gry w podwajanie. Nie mamy danych na temat procentu wypłat. Wyjątki od zasad i różne cechy modelu znajdują się poniżej.

Zrzuty ekranu z filmu The Unkempt

Bridezilla online slot: Symbole Wild, Scatter

Na ekranie wideo slot Bridezilla pojawiają się zdjęcia uczestników ceremonii ślubnej, jak również różne przedmioty, bez których nie zrobić takie wydarzenia: ciasta, kwiaty, kościół, ozdobiony samochód, i tak dalej. Dodatkowo na bębnach znajdują się nominały kart do gry od dziesiątki do asa. Symbole specjalne automatu Bridezilla to Wild (panna młoda) i Scatter (dzwonki). Wild jest w stanie zastąpić każdy inny obrazek, z wyjątkiem Scatter. Aby tak się stało, musi on znajdować się we właściwej pozycji na bębnach. Samo się nie opłaca. Scatter jest wypłacany niezależnie od jego położenia na ekranie. Wysokość wygranej w takich kombinacjach jest obliczana na podstawie całkowitego zakładu dla danego obrotu. Trzy lub więcej Scatterów uruchamia również rundę bonusową.

Gry bonusowe Bridezilla

Tematyczna gra bonusowa w slocie Bridezilla ma formę darmowych spinów z dodatkowymi opcjami. Może ich być dziesięć, piętnaście lub dwadzieścia (w zależności od liczby symboli Scatter w kombinacji). Podczas każdego z tych obrotów (tylko tych nie wygrywających), na ekranie może pojawić się rozgniewana panna młoda. W tym przypadku użytkownik otrzyma nagrodę, dodatkowy darmowy bieg lub zwiększony mnożnik wypłaty.Gra w tej rundzie jest rozgrywana po aktualnym zakładzie.

Jackpoty

W tym automacie nie ma progresywnego jackpota.

Jak mam grać Bridezillę? (Interface)

Chociaż Bridezilla jest dostępna w języku rosyjskim, niektórzy czytelnicy embswarsaw.com mogą być zmuszeni do gry z anglojęzycznym interfejsem, więc wskazówka, co robią poszczególne przyciski nie jest w żaden sposób nierozsądna. W ustawieniach własnych możesz wyłączyć różne opcje dźwięku, wybrać jednostki do wyświetlania salda i aktywować szybkie obroty. Istnieje tryb automatycznej gry oraz szczegółowa sekcja pomocy. Pobieranie automatu nie jest konieczne, ponieważ działa on również w trybie flash. Sekcja statystyk dostępna w slocie Bridezilla pozwala kontrolować przebieg rozgrywki.

 • Spin - rozpocznij nowy spin
 • Zakład - wybierz kwotę, którą chcesz postawić na obrót
 • Auto Play - włączenie automatycznego odtwarzania
 • Kredyty - liczba dostępnych kredytów
 • View Pays - zobacz wskaźniki wypłat
 • Wygrana - kwota wygranej za jeden obrót
 • Opcje - otwórz okno opcji
 • Statystyki - zobacz statystyki rundy gry

Wniosek

Oprócz niezwykłego tematu, automat Bridezilla może pochwalić się oryginalną rundą bonusową z darmowymi obrotami. Zasada tworzenia kombinacji zapewnia ich bardzo częste powstawanie. Ogólnie rzecz biorąc, grając wideo slot Bridezilla ciekawe. Grafika, zaprojektowana w stylu anime, niezbyt spektakularna, ale sprawiająca miłe wrażenie. Interfejs jest intuicyjny, nawet bez tłumaczenia.