Break da Bank Again - MegaSpin za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentMicrogaming
 • Maksymalna stawka90
 • Maksymalne mnożenie1500 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy9
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachNie
 • Postaw na linię0.04 - 10
 • Gry bonusoweNie
Break da Bank Again - MegaSpin za darmo

Fani automatów do gry produkowanych przez Microgaming dobrze znają ekscytujące sloty Break da Bank i Break da Bank Again. Są one tak popularne, że wspomniana firma postanowiła wydać nową wersję gry, która nosi nazwę Break da Band Again - MegaSpin. Jest to w zasadzie ten sam slot co Break da Bank, z tą różnicą, że gra toczy się na czterech maszynach jednocześnie.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Break da Bank Again - MegaSpin

Break da Band Again - MegaSpin to darmowy automat do gry od Microgaming składający się z czterech oddzielnych slotów. Należy postawić na wszystkie z nich jednocześnie. Każdy slot ma pięć bębnów i dziewięć linii. Możesz postawić od jednego centa do dwóch i pół dolara za linię. Ponieważ istnieją cztery sloty, minimalna stawka za spin wynosi cztery centy, a maksymalna stawka sięga dziewięćdziesięciu dolarów. Gra zawiera specjalne symbole, darmowe spiny i mnożniki wygranych. W grze Break da Band Again - MegaSpin slot, kombinacje na aktywnej linii, składające się z trzech lub więcej takich samych obrazków, które padną na sąsiednie bębny, zaczynając od pierwszego bębna po lewej stronie, płacą. Wygrana jest równa stawce za linię pomnożonej przez specjalny współczynnik określony dla każdej z kombinacji (maksymalnie x1500). Można je znaleźć w tabeli wypłat. Symbole scatter są opłacane według odrębnych zasad. Nie jest możliwe, aby grając na automacie Break da Band Again - MegaSpin pomnożyć wygraną otrzymaną w dowolnym spinie.

Slot online Break da Bank Again - MegaSpin: symbole wild, scattery

Na bębnach w grze Break da Band Again - MegaSpin znajdują się sztabki złota i monety, stosy pieniędzy, klejnoty i podpisane czeki. Dodatkowo możesz zobaczyć nominały kart do gry od dziesiątki do asa. Wild to charakterystyczne logo Break da Band Again. Te zdjęcia same w sobie nie tworzą kombinacji. Mogą one jednak zastąpić inne symbole, jeśli pomoże to w uzyskaniu wygranej. W takich przypadkach wygrane są wypłacane po pięciokrotnym kursie. Rozproszenie - drzwi ogromnego sejfu. Symbole te tworzą wygrywające kombinacje niezależnie od ich położenia na ekranie. Jeśli dwa symbole Scatter pojawią się w dowolnej pozycji na bębnach, gracz otrzyma wypłatę w wysokości dwóch całkowitych zakładów (dla jednego slotu). Trzy lub więcej Scatterów daje prawo do piętnastu, dwudziestu lub dwudziestu pięciu darmowych obrotów z pięciokrotnymi szansami. Są one rozgrywane w zależności od aktualnego zakładu i liczby linii. W tym samym czasie, darmowe spiny mogą być nawet uruchomione na wszystkich slotach w tym samym czasie. Każdy Scatter, który pojawi się na ekranie w tej rundzie, dodaje kolejny obrót. Kombinacje Wild są wypłacane po 25-krotnym kursie. Nie ma możliwości przedłużenia darmowych obrotów.

Break da Bank Again - gry bonusowe na automaty - MegaSpin

W grze Break da Band Again - MegaSpin nie ma tematycznych gier bonusowych na osobnym ekranie.

Jackpoty

W grze Break da Band Again - MegaSpin nie ma progresywnych jackpotów.

Jak mogę grać w Break da Bank Again - MegaSpin? (Interface)

W kasynie online SpinPalace i niektórych innych instytucjach można pobrać Break da Band Again - MegaSpin automat z rosyjskim interfejsem językowym (z wyjątkiem zasad). Nie ma więc potrzeby wyjaśniać, do czego służą kontrolki slotów. Proces gry składa się z wyboru wartości monety, kwoty zakładu na linię oraz liczby linii. Gra na maksymalnym zakładzie może być przez naciśnięcie przycisku "Set to max. Możliwe jest również uruchomienie autoplay. W ustawieniach możesz aktywować szybkie obroty, wybrać wyświetlanie salda w kredytach lub monetach oraz dokonać różnych zmian w rozgrywce i interfejsie.

Wniosek

Break da Band Again - automat MegaSpin zadowoli wszystkich tych, którym spodobały się jego dwie poprzednie wersje. Powinien też przypaść do gustu fanom wszystkiego, co nietypowe w świecie hazardu online (choć trzeba przyznać, że pomysł nie jest nowy). Oczywiście na szczycie wszystkich zalet slotu wyróżniają się przede wszystkim ogromne mnożniki wypłat, które aktywowane są w darmowych spinach oraz symbol Wild w kombinacji. Pozwalają one na wygranie całkiem sporej sumy pieniędzy.