Blazing Riches za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNovomatic / greentube
 • Maksymalna stawka10000
 • Maksymalne mnożenie200 : 1
 • Data wydania09.2016
 • Progresywny jackpotTak
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy10
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię4 - 1000
 • Gry bonusoweNie
Blazing Riches za darmo

Novomatic kontynuuje produkcję automatów do gry z klasycznymi symbolami na bębnach, ale implementuje w tych modelach zaawansowane funkcje rozgrywki. Kolejną nowością jest Blazing Riches, która została szerzej omówiona w tym artykule z embswarsaw.com, sieci społecznościowej dla entuzjastów hazardu.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj w Blazing Riches slot

Blazing Riches to automat online z pięcioma bębnami, dziesięcioma liniami i piętnastoma symbolami na ekranie. Na maszynie można grać na dowolnej liczbie aktywnych pasów spośród oferowanych, ale zakłady na nich powinny być równe. Jedna linia przyjmuje od czterech monet do tysiąca. Okazuje się, że na jednym obrocie można postawić nawet do dziesięciu tysięcy kredytów. Zalecamy wyjaśnienie zakresu zakładów bezpośrednio w kasynie, w którym zamierzasz zagrać w Blazing Riches.Automat posiada różne rodzaje symboli, w tym elementy specjalne i ułożone obrazki. Jest też gra z podwajaniem ryzyka, darmowe spiny i kumulacyjny jackpot. Podstawowe obrazy stają się zwycięskie, gdy ustawią się obok siebie na danej linii. Muszą one zaczynać od pierwszej kolumny po lewej stronie. Wypłata jest tylko za najbardziej wartościowy wariant na każdej linii. Symbole działające w inny sposób zostały omówione poniżej. Jego wielkość jest określana przez pomnożenie zakładu liniowego i współczynnika powstałej kombinacji. W Blazing Riches waha się ona od x5 do x200. W grze o równych szansach można uczestniczyć do woli. Jest on zaimplementowany w najprostszej dostępnej formie. Musisz tylko poruszać się po drabinie w górę i w dół. Na każdym etapie możesz albo wygrać podwójną stawkę zakładu, albo stracić pieniądze.

Zrzuty ekranu z Blinding Riches

Blazing Riches online slot: Symbole Wild, Scatter

Ekran Blazing Riches zawiera kolorowe i realistyczne obrazy owoców, jagód, siódemek, dzwonków i innych klasyków. Wszystkie one występują w paskach w kolumnach i mogą zajmować nawet cały ekran. Element specjalny jest jedyny: Dodatkowo, joker uruchamia dziesięć darmowych obrotów z trzema, czterema lub pięcioma symbolami. W nich zakład dla gracza jest dokonywany przez kasyno. Wszystkie jokery pojawiające się w którymkolwiek z pól pozostaną na tych pozycjach do końca darmowych obrotów. Spiny z nagrodami nie mogą zostać przedłużone.

 • Joker działa jako Wild i Scatter. Samodzielnie tworzy kombinacje, a także zastępuje inne obrazki w łańcuchach. Symbol ten występuje również w paski.

Gry bonusowe Blazing Riches

Nie ma rundy tematycznej w video slotach.

Jackpoty

Blazing Riches posiada kumulacyjny jackpot Novomatic. Aby go zdobyć, musisz wypełnić wszystkie piętnaście komórek na ekranie jokerami. Jeśli postawiony zostanie maksymalny zakład, gracz otrzyma całą kwotę. Jeśli stawka jest zmniejszona, progresywny jackpot, który klient może wygrać, jest proporcjonalnie zmniejszony.

Jak grać w Blazing Riches? (Interface)

Wszystkie nowości Novomatic są tłumaczone na różne języki, w tym rosyjski. Ilość aktywnych pasków oraz stawkę na nich można wybrać w osobnych polach. Nowy obrót zaczyna się i kończy na ostatnim przycisku po prawej stronie. W grze dostępny jest tryb autoplay.Tabela wypłat zawiera współczynniki obliczania wypłat, a także opis wszystkich elementów zasad, w tym bonusów i darmowych obrotów. Pomoc, która uruchamia się w osobnym oknie, zawiera więcej informacji na temat funkcji slotu. Są tam ustawienia ekranu i dźwięku. Model działa w przeglądarce internetowej, bez konieczności pobierania i instalowania oprogramowania klienckiego.

Wniosek

Model ten przyciąga ciekawymi funkcjami rozgrywki i pięknym designem. Należy pamiętać, że gra ma wysoki poziom wariancji. Kombinacji jest niewiele, a wygrane nie są wcale wysokie. Z drugiej strony, jest nawet szansa na wypełnienie całego ekranu tymi samymi symbolami, co oznacza solidne wygrane. Nie zapominajmy o jackpocie i darmowych obrotach.