An Evening with Holly Madison za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentNextgen gaming nyx scientific games
 • Maksymalna stawka50
 • Procent wypłat (RTP)95.08%
 • Maksymalne mnożenie2000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy25
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Postaw na linię0.01 - 2
 • Gry bonusoweNie
An Evening with Holly Madison za darmo

Darmowe automaty do gry poświęcone celebrytom są tradycyjnie bardzo popularne w kasynach online. Wydanie slotu wideo o sławnej osobie nie jest tak proste jak stworzenie gry o piratach lub egipskich mumiach, ponieważ trzeba zapłacić sporą sumę pieniędzy za użycie nazwiska gwiazdy, ale twórcy oprogramowania są skłonni ponieść taki wydatek.

Kolejnym dowodem na to jest pojawienie się nowości o nazwie An Evening with Holly Madison, która została wprowadzona przez NextGen Gaming. Wyboru bohatera slotu nie można nazwać przypadkowym. Chodzi o to, że Holly promowała produkty firmy na targach G2E, które odbyły się w Las Vegas w 2014 roku.

Jeśli więc jesteś fanem tej modelki, aktorki i prezenterki telewizyjnej, zapraszamy do przetestowania tej gry. Ma bardzo jasną grafikę i wiele ekscytujących funkcji, więc nie będziesz się nudzić.

Maksymalna stawka
Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie An Evening with Holly Madison

An Evening with Holly Madison posiada pięć bębnów i dwadzieścia pięć linii, na których tworzone są kombinacje. Liczba tych pasków nie może być zmieniona. Wszyscy oni są zaangażowani przez cały czas. Stawka za każdy z nich waha się od jednego centa do dwóch euro. Runda jest dozwolone umieścić do pięćdziesięciu euro. Aby grać na automacie klienci byli tak interesujące, jak to możliwe, deweloperzy wyposażyli go nie tylko podstawowy obraz, ale także specjalne znaki, ponownie uruchomić darmowe spiny, gra ryzyka na szanse, darmowe spiny z bardziej korzystnych warunków i kilka innych opcji. Celem jest otrzymanie wygranej za ciągłe sekwencje składające się z tych samych elementów na aktywnych liniach (wyjątki znajdziesz poniżej). Takie sekwencje powinny zaczynać się od pierwszego bębna po lewej stronie. Dla każdej pozycji wygrana jest naliczana tylko za najdłuższą kombinację. Aby obliczyć kwotę, jej mnożnik, wskazany w tabeli, jest mnożony przez zakład liniowy. Kursy w grze wahają się od x5 do x2000. Jeśli w jednej rundzie utworzy się kilka kombinacji na różnych liniach, wygrane z nich są sumowane. Klient może natychmiast przelać pieniądze na konto i kontynuować grę w normalnym trybie. Ale ma też możliwość prowadzenia gry na ryzyko, w której działając na równi z kasynem, będzie starał się zwiększyć wypłatę. Tutaj musisz odgadnąć kolor lub kolor zamkniętej karty. Jeśli uda Ci się poprawnie nazwać garnitur, wygrana zostanie podwojona. Może określić garnitur, wypłata zostanie zwiększona czterokrotnie. Możesz działać do pięciu razy z rzędu w jednej rundzie. Przy pierwszym błędzie wszystkie pieniądze trafiają do kasyna. W długim okresie czasu, An Evening with Holly Madison zwraca 95.083% zakładów postawionych przez graczy.

Screenshoty z Wieczoru z Holly Madison

An Evening with Holly Madison Online Slot: Symbole Wild, Scatter

Głównymi obrazkami wykorzystanymi w tym modelu są kolorowe wizerunki garniturów kart, maska, niebieskie buty, wielobarwny cylinder, różowy samochód coupe, kości oraz as z królową (główną bohaterką jest królowa).Symbolami specjalnymi są Wild (Holly Madison) oraz Scatter (logo gry z napisem Holly). Przyjrzyjmy się ich możliwościom: Dwa scattery również uprawniają do darmowych re-spinów. Bębny z Scatterem pozostają na miejscu, podczas gdy pozostałe trzy obracają się ponownie. Od trzech scatterów rozpoczyna się dziesięć obrotów z nagrodami, w których kasyno stawia na szali pieniądze dla klienta. Kwota zakładu pozostaje taka sama. W tej rundzie, pocałunki Holly są gromadzone. Po jej zakończeniu rozpocznie się gra o nagrodę, w której można otrzymać wypłatę bonusową lub dodatkowe obroty.

 • Wild jest widoczny tylko na środkowych trzech bębnach, co nie pozwala mu na tworzenie płatnych łańcuchów oddzielnie. Może on jednak zastąpić inne obrazki w kombinacjach, z wyjątkiem scatter. Co więcej, pojawiając się na ekranie, rozszerza się o trzy pozycje, zajmując całą kolumnę. Odpowiednio, jeśli będziesz miał szczęście zobaczyć trzy Wilds na różnych bębnach, otrzymasz wiele zwycięskich sekwencji.
 • Rozproszenie jest niezależne od aktywnych linii. Dwa takie obrazy w dowolnym miejscu na ekranie wypłacą od jednego do pięćdziesięciu całkowitych zakładów na rundę.

Gra bonusowa Wieczór z Holly Madison

Wszystkie rundy nagród zostały omówione powyżej. Więcej informacji na ich temat można znaleźć w regulaminie.

Jackpoty

W automacie Evening with Holly Madison nie ma progresywnego jackpota.

Jak zagrać w Wieczór z Holly Madison? (Interface)

Większość dużych kasyn, które działają na oprogramowaniu NextGen Gaming, oferuje rosyjskojęzyczne wersje swoich gier hazardowych. Można więc z dużym prawdopodobieństwem znaleźć model z pełnym tłumaczeniem. Co więcej, funkcje poszczególnych przycisków można zrozumieć w dowolnym języku. Pamiętaj, że możesz wpływać na szybkość rozgrywki. Po uruchomieniu bębnów możesz je natychmiast zatrzymać, naciskając ten sam przycisk. Istnieje również tryb autoplay. Możesz wyciszyć dźwięk i wybrać rozmiar ekranu. Nie ma żadnych innych ustawień. Tabela wypłat zawiera wszystkie podstawowe dane na temat zasad, współczynników, rozmieszczenia linii i innych parametrów. Nie musisz pobierać automatu do gry An Evening with Holly Madison. Możesz otworzyć go w przeglądarce w wersji flash.

Wniosek

Jest to bardzo efektowna - jak przystało na slot o tak spektakularnej osobowości - gra hazardowa z ciekawymi funkcjami, fajną grafiką, niezrównaną animacją i świetnym interfejsem. Nie mamy wątpliwości, że większości naszych czytelników przypadnie do gustu.