Abnormal Zone za darmo

Informacje podstawowe
 • SekcjaAutomaty do gier
 • ProducentAlfaplay
 • Maksymalne mnożenie5000 : 1
 • Progresywny jackpotNie
 • Liczba bębnów5
 • Liczba wierszy20
 • JokeryTak
 • RozproszenieTak
 • Gra na równych zasadachTak
 • Slot 3DNie
 • Gry bonusoweTak
Abnormal Zone za darmo

Programiści z Alfaplay prawdopodobnie nie dopuścili do tego, aby ten automat do gry nazywał się "Abnormal Zone", a nie "Stalker", jak powinno być, ze względu na prawa autorskie do tej słynnej gry komputerowej. Rzeczywiście, w slocie Abnormal Zone wszystko jest skopiowane z "Stalkera". Przedstawione tu mutanty to szczególnie dobre przypuszczenia. Chociaż, biorąc pod uwagę ogromną popularność tego shootera, nie ma wątpliwości, że to posunięcie firmy było słuszne.

Maksymalne mnożenie
Liczba bębnów
Liczba wierszy

Zagraj na slocie Abnormal Zone

Abnormal Zone to automat z pięcioma bębnami i dwudziestoma liniami wypłat, zawierający specjalne symbole, skróconą wersję gry bonusowej, darmowe spiny oraz grę z podwójną wypłatą. Zwycięskie kombinacje muszą składać się z co najmniej dwóch lub trzech takich samych symboli umieszczonych w rzędzie na aktywnej linii, zaczynając od pierwszego bębna. Maksymalna wygrana w wysokości 5000 zakładów jest należna za pięć symboli wild. Jeśli Twoje wygrane z udanego obrotu nie są wystarczająco duże, możesz spróbować zwiększyć wygraną poprzez podwojenie stawki. Naciśnij przycisk Gamble, aby wejść do tej rundy. Znajdziesz się w Strefie przed budynkiem, który wygląda jak niesławny czwarty reaktor elektrowni atomowej w Czarnobylu. Na polu rozrzucone są artefakty. Wybierając jedną z nich, albo podwoisz swój zakład, albo go stracisz. Możesz zakończyć grę po każdym etapie, ale jeśli uda Ci się dokonać właściwego wyboru dziesięć razy z rzędu, Twoja wygrana wzrośnie o 512 razy.

Slot online Abnormal Zone: Symbole Wild, Scatter

Jak wspomniano powyżej, slot Abnormal Zone oparty jest na grze komputerowej Stalker, więc nie trudno się domyślić co i kogo zobaczymy na bębnach. Mamy tu głównego bohatera, różne mutanty, krajobrazy Strefy, maszyny i budynki. Dodatkowo kombinacje, które płacą najniższym kursem składają się z tych samych znaków, które są literami nominału kart do gry (J, Q, K, A). Rolę symbolu wild w slocie "Abnormal Area" odgrywa animowany obraz, w którym główny bohater jest ścigany przez kilka potworów. Ten symbol może zastąpić prawie każdy inny obraz, który może pomóc w utworzeniu lub wzmocnieniu kombinacji. Wizerunek potworów, które można zobaczyć tylko przez noktowizor, jest symbolem, który kilkakrotnie zwiększa stawkę zakładu na wszystkich liniach. Jeśli dwa z tych symboli pojawią się na bębnach, niezależnie od ich położenia, wygrana wyniesie 3 zakłady całkowite, trzy - 30 zakładów, cztery - 75 zakładów, pięć - 100 zakładów. Trzy zdjęcia mutanta z czerwonymi oczami, które pojawią się w dowolnym miejscu na ekranie, uprawniają Cię do dziesięciu darmowych obrotów. Symbol bonusu to transporter opancerzony.

Gry bonusowe Strefa Nienormalna

Gra bonusowa na slocie Abnormal Zone pojawia się, gdy trzy lub więcej symboli bonusowych zostanie narysowanych na aktywnej linii. W tej rundzie znajdziesz się w towarzystwie stalkerów siedzących przy ognisku. Przed tobą będzie kilka plecaków. Wybierając je po kolei, wygrasz z określonym mnożnikiem.

Jackpoty

W automacie Abnormal Zone nie ma progresywnych jackpotów.

Jak grać w automat Abnormal Zone? (Interface)

Nie będziemy zagłębiać się w szczegóły dotyczące sterowania automatem Abnormal Zone, ponieważ interfejs slotów Alfaplay był już wielokrotnie opisywany w poprzednich artykułach. Grafika tego slotu jest bardzo prosta, podobnie jak animacje. Bardzo duże ikony, pomiędzy którymi nie ma prawie żadnych pól na bębnach, wizualnie nie są zbyt dobrze postrzegane. Ponura ścieżka dźwiękowa dodaje klimatu, ale szybko się nudzi.

Wniosek

"Anomaly Zone" to typowy slot firmy Alfaplay. Do jego plusów należy zaliczyć tematykę, która zainteresuje wielu użytkowników. Wadą tej gry jest prymitywna grafika i nudna rozgrywka. Aby wyrobić sobie własne zdanie na temat tego slotu, odwiedź jedno z kasyn na tej platformie, gdzie możesz zagrać w niego za darmo lub na prawdziwe pieniądze.